Талант відбрехатися

Талант відбрехатися

У соцмережах щодня з’являються новини, присвячені майбутнім місцевим виборам. Кандидат Йе заявив, що від «Слуги…» в мери Черкас не балотуватиметься. Кандидат Бо – балотуватиметься. Депутат Згі - про наміри висуватися ще не оголошував, проте відверте бажання демонструє…

07.07.2020 16:35
Черкаси 

Скромні люди...

Скромні люди...

Сьогодні зранку на засіданні виконавчого комітету Черкаської міськради Ярослав Нищик заявив про свою дочасну відставку з посади секретаря міськради. Також Нищик пообіцяв подати заяву в міський тервиборчком про складання депутатських повноважень.

10.06.2020 17:25
Черкаси 

Як Карась та Одарка

Як Карась та Одарка

«Квартал-95» в 2019-му узяв владу в Києві. Однак клоунів та коміків на решту регіонів у нього відверто не вистачало. І регіони не підкачали. Принаймні, в Черкасах нинішні відносини між мером та головою ОДА – готовий сюжет для гумористичної інтермедії.

05.06.2020 15:40
Черкаси 

Боднар перейшов Рубікон чи підняв ставки?

Боднар перейшов Рубікон чи підняв ставки?

Черкаській мафії простіше зібрати мільйонів так 10-15 доларів та простимулювати на рівні Києва переведення Боднара на нове місце роботи – в інший регіон. Якщо, звичайно, голова ОДА буде діяти так, як він говорив 2 червня на березі – в Дахнівці та на Митниці.

03.06.2020 16:25
Черкаси 

Павлік...

Павлік...

6 квітня заступник мера Черкас Юрій Ботнар поширив у соцмережах інформацію про те, хто, на його думку, винен у тому, що Черкаси невчасно та неякісно підготувалися до протидії COVID-19.

08.04.2020 18:00
Черкаси 

Залишатися Д'Артаньяном

Залишатися Д'Артаньяном

Учора під час засідання виконавчого комітету Черкас Анатолій Бондаренко нагримав на знімальну групу ТРК «Вікка». Сталося це тоді, коли до слова запросили директора департаменту ЖКК Олександра Яценка, журналістка телекомпанії почала активно жестикулювати пасивному до тієї миті оператору, щоб він почав знімати виступ Яценка.

03.04.2020 17:35
Черкаси 

Стадник - на вихід!

Стадник - на вихід!

Українська демократія – циклічна. І на рівні регіонів – теж. У Черкасах на зміну ерудованому Одаричу прийшов простакуватий Бондаренко. А раніше талановитого демагога Олійника замінив Волошин, для якого чи не найважче було взяти кілька слів, і за їхньою допомогою – побудувати правильне речення.

02.04.2020 16:10
Черкаси 

Обережно, Юрій!

Обережно, Юрій!

Не дай вам Боже бачити черкаський піар, дикий та нещадний! А там, де в Черкасах піар, там обов’язково за рогом причаївся Тренкін)

27.03.2020 17:30
Черкаси 

"Космонавти" з Черкаської ОДА зачищають область від пенсіонерів?

"Космонавти" з Черкаської ОДА зачищають область від пенсіонерів?

Схоже на те, що голова Черкаської ОДА Боднар та його заступник Дмитро Ляшов в найкоротші терміни прагнуть зачистити територію Черкаської області від людей пенсійного віку. Під приводом турботи про їхнє здоров’я під час карантину через небезпеку зараження коронавірусом.

25.03.2020 13:30
Черкаси 

Як не допустити пасажирських заколотів у Черкасах

Як не допустити пасажирських заколотів у Черкасах

Після запровадження карантину в усіх українських містах проблема пересування на громадському транспорті – одна з найболючіших. 10 пасажирів у салоні – цей стандарт у багатьох містах не дотримується. Бо, звісно, більше за усіх треба їхати одинадцятому, дванадцятому, тринадцятому пасажиру…

18.03.2020 19:20
Черкаси 

"Вершники Апокаліпсісу"

"Вершники Апокаліпсісу"

Запитання просте: враховуючи те, що навіть в докороновірусний час на один п’ятиповерховий будинок у Черкасах знайшлося 7 осіб, які «специфічно зреагували» на неприємний запах, то скільком черкащанам в умовах коронавірусної істерії стане зле, коли вони на власні очі побачать цих от «вершників Апокаліпсіса» від Бортника?

17.03.2020 18:20
Черкаси