Чому Гаману від Тулуба "амністія вийшла"

Чому Гаману від Тулуба "амністія вийшла"Незабутнє враження справила сьогоднішня прес-конференція Сергія Тулуба. Немов досвідчений лоцман серед скелястих рифів, губернатор упевнено вів свою партію. Легко, як насіння, лускав підступні питання типу: «Ви подарували маленькій художниці 5 тисяч гривень...Це був спонтанний крок чи життєва позиція?». Ну, і так далі...
Провінція вирішила не вибиватися із загальної колії, спитавши у Тулуба про таке:
- Сергію Борисовичу, якою була логіка призначень таких людей, як Петро Гаман та Василь Корнієнко? Як відомо, Петро Гаман – це один з ветеранів «Золотої підкови», ватажок «комариного братерства» на теренах Черкаської області...А Корнієнко за умовами свого медичного діагнозу навіть у побуті все робить за допомогою сторонньої особи. Тим часом у Черкаській області є десятки молодих людей, які закінчили Академію державного управління, здорові люди, які тиняються без роботи. Якщо можна, поясніть...
Окуляри губернатора блиснули по-бєрієвськи лагідно. Без розкачки Тулуб перейшов у наступ:
Чому Гаману від Тулуба "амністія вийшла"

- Ви не вішайте ярлики...Петро Гаман – досвідчена людина, він викладав, вчив молодь, він має великі наукові заслуги перед державою...А те що там «Золота підкова», то тільки суд може прийняти рішення –винна людина чи ні. Петро Гаман пройшов співбесіду в Держземагентстві України. Ми, обласна влада, цю кандидатуру підтримали. І я сподіваюсь, що його досвід стане Черкащині в пригоді.
Що стосується Корнієнка, то він тривалий час працював заступником губернатора. Знає Чорнобаївський район і може працювати в міру своїх можливостей. Це менший обсяг робіт, ніж у нього був. Що ж до здоров`я, то він надав довідку, що він може працювати...

Ні дати, ні узяти, молодший Кличко посилає в нокдаун «русскава вітязя» Повєткіна. Але «скляним підборіддям» Тулуба –«Кличка» є вибіркова пам`ять, яка полегшує життя, але віддаляє від істини.
Про Корнієнка – зрозуміло. 2011 року показав довідку – інвалід. У вересні 2013 року приніс іншу довідку – знову здоровань. Непереконливо? Людям вірити треба...
Що ж до Гамана, тут цікавіше.
Нагадаємо Тулубу про його ж оцінку реалізації «Золотої підкови Черкащини» кількарічної давнини. Наприклад, 13 вересня 2010 року губернатор на брифінгу звинуватив колишнє керівництво області в корупції та у витрачанні бюджетних коштів не за призначенням.
«...Сергій Тулуб запевнив, що кримінальні справи по “Золотій підкові” найближчим часом передадуть до суду. Про це він сказав під час своєї підсумкової прес-конференції, що була присвячена річному перебуванню на посаді губернатора, передав кореспондент ГолосUA. “Якщо ми не будемо проводити цю роботу і займатися цією справою, то ніколи не наведемо порядку. Це основа роботи кожного керівника. Корупція влади — це бідність черкащан. І цю роботу разом із правоохоронними органами ми активно проводимо, а в деяких випадках і ефективно. Наші правоохоронні органи сьогодні і самоочищаються, і проводять потужну роботу...“Подивіться, скільки ж цинізму треба мати, коли з одного боку всі казали, що відродять пам'ятні місця Черкащини, куди не їхав — стояли біл-борди “Золота підкова Черкащини”. А що ми там побачили?»
Перед цим Тулуб звільнив Гамана з посади 1-го заступника голови Черкаської ОДА. Нагадаємо тим, хто забув – Петро Ілліч Гаман персонально відповідав за реалізацію державної програми «Золота підкова Черкащини».
Гаман – досвідчений педагог, наставник молоді? Дійсно, працюючи першим заступником Черевка, Петро Ілліч «викладав політологію» студентам Черкаського національного університету . Щоправда, студенти такого викладача ніколи в очі не бачили. Лекції та практичні заняття за Гамана проводили інші викладачі. Пояснювали, що за браком часу у Петра Ілліча їм, студентам, не пощастило погрітися у сяйві гаманового інтелекту.
Ну а про те, як Гаман віддав заповідні землі для «вивчення польоту комарів» ми вже згадували. Спільники по комариним пустощам тепер збираються під «хоботком» Гамана в Держземагентстві...
Що стало причиною того, що Гаману від Тулуба «амністія вийшла»? Бо різниця між помаранчовою та біло-блакитною владами закінчується на кольорі, а об`єднує - величезна жага до освоєння бюджетних коштів «задля блага людей».
Тому між автократом Тулубом, інтелектуалом Гаманом та Корнієнко з довідкою запанували злагода і любов. От тільки шкода, що в Інтернеті «рукописи не горять».
07.10.2013 21:40

Автор: Кіндрат Булавін
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter