Повернення рум`яного Василя

Повернення рум`яного ВасиляЯк швидко спливає час! Здається, ще вчора прогулянки в містах Донецької та Луганської областей були небезпечними для місцевих. Тих, хто ловив гав, кидали в машини та вивозили на керівну роботу в центральну та західну Україну...
Однак запаси вільних східняків не безмежні. В активному пошуці кадрового резерву Янукович і Ко звернули увагу на групу черкаських інвалідів з досвідом керівної роботи. Учора один із них – Василь Іванович Корнієнко – розпорядженням Президента призначений головою Чорнобаївської райдержадміністрації. Сьогодні Василя Івановича «коронували» на район.
У грудні 2011 року адміністративна Черкащина відправила Василя Івановича на пенсію...через інвалідність. Колеги не шкодували компліментів на адресу Корнієнка. Особливою теплотою були просякнуті слова Сергія Борисовича Тулуба. Губернатор висловився в тому дусі, що життя непередбачуване. Учора поруч сидів рум`яний, енергійний чолов`яга, а згодом з`ясувалося - інвалід.
«Рум`яний» Василь Іванович поповнив тоді добірне товариство черкаських керівників, що пішли на пенсію за станом здоров`я. Можна пригадати колишнього заступника голови ОДА Миколу Бондаря, екс-начальників Департаменту соціального захисту Василя Лелеку та Сергія Голобородька, екс-голову Соснівської райради Юрія Душка та інших. У ЗМІ висловлювалися припущення, що в області забагато «уявно хворих» екс-начальників, котрі, ставши пенсіонерами, отримують пенсію у розмірі 90 % від свого посадового окладу. Проте аргументовано довести або спростувати такі підозри можуть лише фахівці-медики.
Щодо Корнієнка, то достеменно відомо, що при звільненні він пред`явив за місцем роботи акт огляду Черкаської обласної медико-соціально-експертної колегії, котрий засвідчував його інвалідність.
І тут майже через два роки Василь Іванович поборов недугу. Допомогла чудотворна ікона? Спробував новаторське застосування маловідомої донедавна методи уринотерапії? Адже повірити, що Янукович призначив на відповідальну посаду нездорову людину неможливо. Крутий норов Сергія Борисовича відомий від Чопу до Хутора Михайлівського. Кожен третій керівник черкаських районів приїжджає на наради в обласну державну адміністрацію у зазделегідь вдягнутих памперсах. Як-то Василю Івановичу після товариського обміну думками щодо соціально-економічних перспектив Чорнобаївщини стане зле? Хто відповідатиме – Янукович?
Доведеться Тулубу на кожній нараді, якщо мова вестиметься про Чорнобаївський район, попереджати присутніх: «А тепер всі говоримо на півтону тихіше...Не будемо змушувати нервуватися Василя Івановича».
Яка новаторська управлінська метода застосована на Черкащині! Керують або «піонери», або пенсіонери та інваліди.

Що скаже колишній доцент Національної академії державного управління при Президентові України, чинний заступник черкаського губернатора Едуард Івакін: в яких хащах ховаються сотні випускників академії з Черкащини, якщо намісниками районів призначають таких, як Корнієнко?
Одначе то все – лірика. Бо відтепер спокійному життю тутешніх інвалідів-управлінців настав кінець. Того й дивися відловлять і призначать головою РДА в Маньківку або Катеринопіль. Стежимо за сайтом Президента...
10.09.2013 16:35

Автор: Денис Сирцов
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter