Сегодня в вестибюле черкасского реабилатационно-оздоровительного центра «Астра» опять сидят пенсионеры, собирающие подписи в поддержку директора РОЦ Ирины Волощенко. Бессменный директор «Астры» снова оказалась под угрозой увольнения с должности. Что случилось на этот раз? Об этом расскажет сама Ирина Васильвна…
30.03.2012 18:00
- Брешете! Мы за Вас не голосовали! – кричали родители на встрече с черкасским головой Одаричем. Сергей Олегович назвал мероприятие «встречей с громадой Черкасс». Прошла она в помещении будущего Муниципального городского центра, а пока что просто покинутой владельцем табачной фабрики.
28.03.2012 17:00
31 березня в Будинку офіцерів афганці спробують вдруге "запустити" процедуру імпічмента Одарича
27.03.2012 14:10
Міський голова Черкас Сергій Одарич на запрошення Міжнародного республіканського інституту разом із групою працівників міськвиконкому відбув у Грузію.
27.03.2012 10:20
Тулуб про конфлікт мера Черкас і афганців: у Одарича політична діяльність відбирає весь розум...
19.03.2012 16:05
Міський голова Черкас Сергій Одарич заявляє, що не зважатиме на рішення місцевих судів, які рекомендували міській раді Черкас звільнити кількох посадових осіб місцевого самоврядування за порушення Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції».
19.03.2012 09:55
Міський голова Черкас Сергій Одарич вважає депутата міської ради Миколу Булатецького порядною людиною, яка відшкодує матеріальні збитки, завдані міській громаді Черкас.
19.03.2012 09:30
Напівправда від "інформтрубадурів" Одарича: як Булатецький ламав турнікет у Черкаському МВК
15.03.2012 11:00
Тот, кто хотел видеть публичное унижение мэра Черкасс, может быть доволен. Оказалось, что у воспетого Пушкиным «бессмысленного и беспощадного» русского бунта есть бойкий праправнук – бунт «афганский». С матом, бранью, битыми стеклами и сломанным турникетом в фойе исполкома.
14.03.2012 19:00
Даценко вважає, що за Одаричем "паравозом" у відставку треба "ту-ту" Януковича, Азарова й Тулуба
14.03.2012 18:00
Афганці вимагають від міськради Черкас "вже завтра" відправити Одарича у відставку
14.03.2012 15:35
Під час прес-конференції, яка щойно завершилася у залі засідань Черкаського МВК, Сергій Одарич жорстко відреагував на запитання, поставлене йому російською мовою.
14.03.2012 12:50
Останні новини
Останні коментарі
Потрібна допомога на придбання авто для підрозділу ССО, в якому служать черкащани
17:30 26.06 Нацгвардійці склали присягу на вірність народу України біля Гайдамацького ставу в Холодному Яру
16:55 26.06 На річці Золотоношка екологи вилучили 56 раколовок, - екоінспекція
16:25 26.06 Поблизу Черкас загорівся вантажний тепловоз. Пожежу ліквідовано
15:50 26.06 60 років від дня заснування відзначив Черкаський бізнес-коледж
15:20 26.06 Найкращі практики підтримки жителів громади презентували в Каневі
14:45 26.06 Рятувальники попереджають, що біля озера Графське в Смілі не створено належні умови для відпочинку
14:15 26.06 Жителі провулку Крайнього в Черкасах просять відремонтувати дорожнє покриття, яке не бачило ремонту 60 років
13:40 26.06 У ЧДТУ презентували книжку Валентина Лазуренка Валентина Лазуренка «Михайло Сирота: український державник, політик-інтелектуал»
13:10 26.06 У Черкасах вшановують українських військовополонених та зниклих безвісти
12:35 26.06 Прокуратура: У штат черкаського товариства влаштували трьох гравців футбольної команди, які фактично не працювали на посадах
12:05 26.06 У Звенигородці тривають роботи з налагодження альтернативного освітлення
11:30 26.06 Черкаситеплокомуненерго: Німецьке товариство GIZ передало КП два екскаватори-навантажувачі
11:00 26.06 Через ворожі удари на ранок 26 червня є знеструмлення в 5 регіонах, - Укренерго
10:25 26.06 Дитячий мультиспортивний фестиваль «акТИвні» проходитиме на Черкащині
09:55 26.06 2026 року на водоймах Черкащини потонули 19 людей. Ще 19 - врятовані, - ДСНС
09:20 26.06 У ніч проти 26 червня ворог атакував 7 ракетами та 189 БпЛА. ППО знешкодила 3 ракети та 174 БпЛА, - Повітряні Сили
08:50 26.06 Упродовж 25 червня на фронтах зафіксовано 257 боєзіткнень, - Генштаб
08:15 26.06 26 червня на Черкащині без опадів, 25-30º
07:45 26.06 За 25 червня ворог втратив 1 310 осіб, 2 танки, 5 ББМ, 68 артсистем, 3 РСЗВ, 4 засоби ППО, 1 робототехнічний комлекс, 1 778 БпЛА, 439 авто, 9 одиниць спецтехніки, - Генштаб
18:00 25.06 До 13 років ув'язнення засудили 36-річного жителя Черкаського району за згвалтування доньки
17:30 25.06 Біля Будинку торгівлі невідомі намагалися спалити Mazda
16:55 25.06 На Чорновола в Черкасах зіштовхнулися ВАЗ та Skoda
16:25 25.06 93 родини військовослужбовців у Черкасах отримали сертифікати на житло
15:50 25.06 Студентство запрошують на всеукраїнський проєкт: як долучитися та що чекає на учасників
15:20 25.06 50 юнаків і дівчат пройшли військово-патріотичний вишкіл у Черкасах
14:45 25.06 20-річного жителя Черкас судитимуть за підпал трьох авто, - прокуратура
14:15 25.06 Громадські слухання щодо Програми встановлення надгробних пам’ятників загиблим військовослужбовцям відбулися в Смілі
13:40 25.06 Реконструкцію центрального басейну МСК "Дніпро" планують завершити в Черкасах
13:10 25.06 На Черкащині три ліцеї отримають фінансування на створення сучасних освітніх просторів
12:35 25.06 На базі АТ «Черкасиобленерго» відбувся форум з розвитку профтехосвіти
12:05 25.06 Бондаренко: Отримав найвищу відзнаку товариства "Просвіта" - медаль "Будівничий України"
11:35 25.06 Через ворожі удари на ранок 25 червня є знеструмлення в 5 регіонах, - Укренерго
11:00 25.06 На пожежі в квартирі в уманській п'ятиповерхівці постраждав чоловік, - ДСНС
10:30 25.06 У ніч проти 25 червня противник атакував 1 ракетою та 90 БпЛА. ППО знешкодила 83 БпЛА, - Повітряні Сили
16.09 22:11 Filip_PIPISKO :
Хоть би зоопарк не "покращили", я туди з дітьми щотижня ходжу і взимку і влітку, за останні роки зробили те що не робилось років двадцять.
16.09 22:05 Filip_PIPISKO :
У Черкасах "поліція" возит бухарей/нарков в ВП на Пастеровскую, а потом... отпускает, куда хош туда и п3.14здуй. "Іди Сашко вдоль чорного забора" (с) Поліцай
16.09 22:00 Filip_PIPISKO :
Охереть теперь. Накладочка вышла. Поставщик во всем виноват. А я вот в садик отвалил 2000 грн "обов'язкового благодійного внеску" и 400 грн на средства санитарии. Радуцький, гнида, шоб у тебя дети и внуки с грязными жопами ходили и виноват в этом был исключительно поставщик моющего.
16.09 21:55 Filip_PIPISKO :
Лучше бы начали дело над прокуратурой, за крышевание незаконных поставок неликвидной продукции.
16.09 21:52 Filip_PIPISKO :
...и сп3.14издили столько же
16.09 21:51 Filip_PIPISKO :
Увы, не ведаю как сия мадам в качестве "редактора", но как терпила весьма специфична - в каждом рассказе появляются новые детали...
26.08 21:20 Samuelot :
Добрый день. мужской сток Я занимаюсь стококом уже 10 лет постоянно стакивась с проблемой добросовестных поставщиков, постоянно какие то проблемы появляются после оплаты , или товар не приходит, или приходит не то что закывал В общем есть идея вылаживать нормальных поставщиков тут на форуме чтоб многие не обжигались второй раз у кого что есть выкладывайте тут. Я много лет работаю с этими ребятами http://stokoptom.com/catalog/detskaya-odezhda Все делают качественно, быстро ,и достойно. У кого что есть выкладывайте. сток оптом Если что звоните все расскажу и подскажу начинащим +380980718079 или пишите на почту [email protected] сток оптом
24.08 22:37 Agrixbum :
Вот это самое то[url=http://agrolinepro.ru/tobacco-equipment][/url]
09.08 16:16 dLidmila :
Душа обтруситься від бруду.У мне - камінь? Я забуду.Все зайве час цей підмете.Та ви огидили святе -Країну, де ви живете.Ні, животієте, бо й досіЗбагнути, вочевидь, не в змозі,Що довело нас до війни,За що ідуть у бій сини.Нема в цім вашої вини???А критика буває різна:Нахабна, толерантна, грізна.Доречна і несправедлива,А ще – підступна, боязлива,Ворожа, що готова вбити.Зі світу зжити.Хто пережив – той зрозумієТой стан, коли душа німіє,Коли над прірвою стоїш,Коли життя – розмінний гріш.Коли один ти на межі.І всі – чужі.І стала я на ту межу.Пощади, ні, не попрошу.А правда вам так в вічі коле:Не душі – перекотиполе...Чи все одно, що за вікном?Якби ж боролися гуртом!Один в нас ворог. Я про цеПисала. Та їдке слівцеМов куля вдарило. Жива.Які отруйні є слова,Що перевернуть, перетруть,І котяться, неначе ртуть!…А на війні – свинцеві кулі.Що з нами тут? Немов заснули.Боєць, пройшовши вогневій,Сказав, що на передовійБуває легше – там брати.А тут ми хто? Як злі хорти…Та чи простить це Україна?Невже все рівно? Автор Людмила ДжулайДуша обтруситься від бруду.У мне - камінь? Я забуду.Все зайве час і підмете.Та ви огидили святе -Країну, де ви живете.Ні, животієте, бо й досіЗбагнути, вочевидь, не в змозі,Що довело нас до війни,За що ідуть у бій сини.Нема в цім вашої вини???
03.08 17:00 Vikki :
Ну не знаю у кого какие нереализованные потребности в азартных играх. Но для меня игровые автоматы это просто развлечения. Мне очень нравится играть на сайте http://vulkan-na-dengi.com и пи чем играю я исключительно на деньги, потому что так намного интересней. Но не с целью как некоторые выиграть, а просто отдохнуть. Те, кто любит поиграть в такие игры, мой вам совет - играйте и отдыхайте, не воспринимайте как заработок, а то не получите нужного наслаждения от игры.
Голосування
Вказівки
Архів
Реклама
Анатолій Бондаренко ,
АТО ,
БПЛА ,
браконьєрство ,
Бюджет ,
війна ,
Вбивство ,
Вибори ,
втрати ,
грабіж ,
дитина ,
дороги ,
ДТП ,
електроенергія ,
Зарплата ,
земля ,
Канів ,
коронавірус ,
Крадіжка ,
наркотики ,
Одарич ,
ООС ,
оперативне зведення ,
Погода ,
Пожежа ,
поліція ,
ППО ,
Прокуратура ,
Ремонт ,
СБУ ,
Сміла ,
Суд ,
Тулуб ,
Україна ,
Укренерго ,
Умань ,
Хабар ,
Черкаси ,
Черкаська область ,
шахрайство Показать все теги