Двічі "не судимий" Решетняк

Двічі "не судимий" РешетнякЗа кількістю інцидентів з участю органів влади, правоохоронців та кандидатів у народні депутати 198-й виборчий округ дасть фору шістьом іншим округам на Черкащині. Можна пригадати, як мер Сміли Решетняк заборонив підприємцям розміщувати біл-борди з рекламою будь-кого, крім Партії регіонів. На початку вересня в Смілі стався напад на кандидата в нардепи Філіпа Палютіна.Він ледве втік від переслідувачів, які потрощили його мотоцикл. Додала куті меду й пригода з кандидатом від «Свободи» Сергієм Рудиком. Його біл-борд потрощили просто неба в самісінькому центрі Сміли.
На ситуацію в Смілі звернули увагу й міжнародні спостерігачі. Представники SIS-EMO зафіксували, як у Смілянському районі соціальні працівники тиснуть на людей з вимогою написати заяву про те, що вони бажають голосувати вдома.
Один факт - випадковість, два - навмисність, три - тенденція. Неважко помітити, що неприємності чомусь вперто оминають тільки одного кандидата - мера Сміли Вадима Решетняка. Його ж найреальніші конкуренти тільки гадають, що день прийдешній їм готує.
Документи, які має Провінція, дають підстави сумніватись, що громадянин Решетняк взагалі має право не те що балотуватись у парламент, а й працювати в органах місцевого самоврядування.
Згідно офіційної інформації на сайті Центрвиборчкому, Вадим Решетняк має вищу освіту та не має судимості.
Є підстави підозрювати, що мер Сміли злукавив. Достеменно відомо про 2 факти, коли Вадим Володимирович спілкувався з українською Фемідою в ролі обвинуваченого. Так 4 березня 2005 року Смілянський міськрайонний суд Черкаської області розглянув у відкритому судовому засіданні справу про «обвинувачення Решетняка Вадима Володимировича …за ст. 128 КК України.
5 жовтня 2002 року чинний мер Сміли на автостоянці на вулиці Мікояна, 2 здійснив постріл з рушниці, заподіявши тілесні ушкодження громадянину К. Як йдеться в постанові суду, «із матеріалів справи вбачається, що К. (постраждалий, - Пров.) помирився з Решетняком В.В. і просить кримінальну справу щодо нього закрити, бо заподіяні йому збитки відшкодовані». Обвинувачений проти того не заперечував.
Двічі "не судимий" Решетняк

Двічі "не судимий" Решетняк
Копія постанови Смілянського міськрайонного суду (клікніть для збільшення)

Друге побачення з Фемідою у громадянина Решетняка було серйознішим. 30 серпня 2006 року Кременчуцький районний суд Полтавської області оголосив вирок по обвинуваченню 5 громадян у скоєнні злочину, передбаченого ст. 204 ч.2 КК України. Першим серед обвинувачених йшов …безробітний Вадим Володимирович Решетняк.
Суд встановив, що Решетняк та його 4 спільників « незаконно виготовили підакцизний товар, шляхом відкриття підпільного цеху, з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів… 11 серпня 2004 року незаконно виготовлений підакцизний товар та компоненти для його виготовлення були вилучені працівниками міліції. Допитані в судовому засіданні підсудні Решетняк В.В. та інші…свою вину визнали повністю і дали свідчення відповідно до викладеного формулювання обвинувачення…»
У підсумку Кременчуцький районний суд визнав Решетняка Вадима Володимировича винним у скоєнні злочинів, передбачених ст. 204 ч.2 КК України й призначив йому покарання у вигляді штрафу. Запобіжний захід для Решетняка – підписка про невиїзд. Окремо згадано про те, що обвинувачений Решетняк три доби (з 17-го по 20-те березня 2006 року) провів за гратами в рамках попереднього ув`язнення.
Двічі "не судимий" Решетняк

Двічі "не судимий" Решетняк
Вирок Кременчуцького суду (прізвища інших обвинувачених замальовані нами, - Пров.) Клікніть для збільшення

Один рядок з вироку Кременчуцького суду вартий окремої уваги. Характеризуючи підсудного Решетняка, суд встановив, що той має освіту…8 класів. Звісно, що це не кримінал.
Але на сайті ЦВК навпроти прізвища міського голоси Сміли значиться «освіти вища». Як так сталося, що 30 серпня 2006 року обвинувачений Решетняк підтвердив у суді, що закінчив 8 класів, а через 6 років - став людиною з дипломом?
Теоретично можливо, що вже за два дні після суду безробітний Вадим Володимирович пішов у 9-й клас. У такому випадку у травні 2009 року чинний мер Сміли повинен був закінчити середню школу. А після цього, взявши за приклад Володю Ульянова, екстерном закінчити якийсь вищий навчальний заклад десь у Крижополі.
Згадаємо, як прокуратура й міліція проїла лисину лідеру Черкаської «Батьківщини» Анатолію Бондаренку за нібито сфальшований диплом про вищу освіту. Сподіваємося, що з такою самою принциповістю відомство Миколи Лісового встановить, як безробітний «восьмикласник» Решетняк зумів за 6 років перетворився на мера 70-тисячного міста, кандидата в народні депутати з вищою освітою, не судимого. Цілих два рази не судимого.
25.09.2012 18:30

Автор: Кіндрат Булавін
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter