Повний "квотум"

Повний "квотум"Анатолій Васильович Бондаренко переживає найщасливіші миті життя. Є несподівана, але жадана перемога. Поки що від нього нічого не вимагається. Навкруги впізнають, посміхаються й вітають. Журналісти наперебій просять дати інтерв`ю, розпитують про творчі плани. Кайф…


- Ви розумієте, що люди голосували не стільки за Вас, скільки проти Одарича? – запитує мера Черкас журналіст «Громадського телебачення».

- Ну що тут сказати, - відповідає Анатолій Васильович. - Я хочу сказати так: якщо люди дали мені певний квотум довіри авансом, то я готовий своєю командою виправдати цей квотум довіри

До Анатолія Васильовича Бондаренка жоден із жителів планети Земля не поєднував словосполучення «вотум довіри» та слово «квота» в окреме слово «квотум». Хоча якщо Бондаренко вправний господарник (як він сам себе характеризує), то нехай хоч на суахілі з виборцями розмовляє…

Аналізувати обіцянки Анатолія Васильовича щодо планів на завтра будемо…післязавтра.

Однак у мера Черкас є чудова можливість прямо зараз довести, що він серйозний політик, а не базіка.

Під час теледебатів із «папєрєднікам» Анатолій Васильович зробив низку заяв, що справили незабутнє враження на електорат.

Зокрема, відкриваючи очі людям на «злодійську сутність» Одарича, Бондаренко, зокрема, заявив, що:

- Сергій Одарич має квартиру в Італії;

- Сергій Одарич має подвійне громадянство і носить у кишені паспорт Ізраілю;

- «папєрєднік» виводить гроші з України в офшорні зони в Італії (також бажано пояснити, де саме в Італії є офшорні зони).

Пропонуємо меру Черкас Анатолію Васильовичу Бондаренку навести неспростовні докази, що підкріплюють вищенаведені викривальні заяви. Услід за цим Національна поліція зобов`язана відкрити кримінальні провадження за фактами порушення екс-мером Одаричем Конституції й законів України.

Тоді усім буде зрозуміло: Сергій Одарич отримав по пиці від Анатолія Бондаренка через обурення останнього тим, що нахабний глитай грабував Батьківщину.

Якщо ж Анатолій Васильович, посилаючись чи то на зайнятість, чи то на втрату актуальності, відмовиться це робити, то виходить, що щойно обраний мер Черкас має видатний перелік якостей для того, щоб керувати обласним центром.

Зокрема, схильний до підробки документів, може запросто оббріхати будь-кого у прямому ефірі та на додачу ще й у рило заїде. Крім того, веде заможнє життя на нуль гривень нуль копійок на рік.

Такий мер - це повний «квотум»…

Юлій Бютов
19.11.2015 18:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter