Агітаційна "мутка" від Майбороди

Сьогодні на YouTube було викладено агітаційний відеоролик, в якому найбільш яскравий (за останні 20 років, і це – не перебільшення) депутат Черкаської обласної ради Любов Майборода закликає жителів Черкас обрати мером міста Олександра Радуцького. Говорить при цьому вона таке:Друзі! Дуже відповідальна виборча компанія.

…На місцях при владі залишилися всі ті ж самі. І реформи залежать від того, чи буде підтримка Президента внизу. Одна людина нічого не зробить…

І я закликаю Вас і прошу проголосувати за Олександра Романовича Радуцького – представника нашої команди, блоку Петра Порошенка.

Скажу Вам – чому.

По-перше, тільки завдяки Радуцькому був прийнятий бюджет розвитку. І навіть ті ремонти, які в місті відбуваються, це все зроблено саме завдяки Радуцькому.

Я ніскільки не роблю з нього якогось ідола. Є в нього помилки. Але позитивним у Радуцького є те, що він вміє з людьми спілкуватись. Він вміє людей слухати. І він вміє комунікувати.

Він хоче зайняти цю посаду. Шановні друзі, ну давайте дамо шанс!

Два роки мерства, на два роки обираються міські ради.

І давайте дамо шанс людині, яка підтримує Президента, яка створила більшість у міській раді. Давайте дамо шанс реалізувати себе і підтримаємо його.

Ви знаєте, ну скільки можна ходити по колу? Ми центральна Україна, і ми заслуговуємо того, щоб мер був черкащанин і дбав про черкащан…


Отже, Любов Володимирівна впевнена, що черкащани мають проголосувати за Радуцького, бо: а) той підтримує Президента; б) вміє слухати й розмовляти; в) дуже хоче; д) він – черкащанин. Решта аргументів (про ремонти, які проводяться «завдяки», та бюджет, прийнятий «тільки тому…») - відверто притягнуті за вуха

Але вже що є – то є.

Однак Провінція запитає в Майбороди: Любове Володимирівно, а хто переконав у цьому …Вас? Кількамісячної давнини.

На початку червня Любов Володимирівна запропонувала зустрітись для того, щоб розповісти про тяганину з ремонтом дитячої міської поліклініки №2. У результаті зустрічі на сайті з`явився матеріал "Мутка" по-черкаськи».

У матеріалі є пряма мова Майбороди, яка дуже емоційно реагувала на дії Радуцького, Халая та інших причетних до тяганини з ремонтом поліклініки осіб.

- Питання додаткового обстеження поліклініки, на якому наполягають Халай, Стадник, Радуцький, Хвиль - є таким, що фактично веде до зупинки освоєння бюджетних коштів на 2015 рік з міського бюджету у розмірі 1 млн. грн. , - вважала в червні 2015 року Любов Майборода.

…Справжнє блюзнірство - замість продовження ремонту, який затверджено сесією міської ради, на нього виділені бюджетні кошти, шукати причини, щоб далі цього не робити. Навіть більше - зруйнувати поліклініку, зупинивши її роботу і збільшивши вартість ремонту в десятки разів.

Думаю, міська влада інструментальним дослідженням намагається показати непридатність проекту капітального ремонту, затягнути його реалізацію; замовити інший проект і так, як і на першому проекті, - привласнити левову частину коштів».


Гідна поваги «послідовність», Любове Володимирівно – у червні звинувачувати Радуцького в непроведенні ремонту дитячої поліклініки та намаганні привласнити гроші, а через 5 місяців… дякувати Олександрові Романовичу за «ті ремонти, які в місті відбуваються».

У червні характеризувати Олександра Романовича та «створену ним більшість» останніми словами, а в жовтні позичити в Сірка очі – й стверджувати протилежне.

Напевне, Олександр Романович справді володіє даром «комунікувати»…
Агітаційна "мутка" від Майбороди

А трішки згодом з`явився ще один передвиборчий ролик Майбороди «Проти Одарича». Доволі струнко, логічно й переконливо (подивитися тут).

Розбираючи на запчастини «шило», Майборода підсовує місту «мило».

Ще одна «мутка» по-черкаськи…

Кіндрат Булавін
23.10.2015 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter