Покличте Васі Мойдодира!

Напередодні місцевих виборів черкаські онлайн-видання піддають майстерному «троллінгу» доморощених політиків. Естафету журналістів «Інфоміст», які поширили «євангеліє» екс-фарцовщиці Нетовкіної, підхопили коллеги з «ВиЧЕрпно». Їм вдалося пошити в метросексуали керівника Черкаського обласного осередку блоку Порошенка Василя Фурмана.

Провінція вважає, що репортаж про звичайний робочий день нашого видатного сучасника «ДЕНЬ. Василь Фурман» є справжнім «стьобом без кордонів». Журналісти не залишали свого героя з ранку й до обідньої пори. І показали читачам, що…

…Звичайний день Василя Фурмана розпочинається з ранкової зарядки в парку. Рівно о 7-й годині бадьорий Фурман починає виконувати перед журналістами комплекс вправ, які «тривають понад годину».
Покличте Васі Мойдодира!
Фурман на пробіжці, усі фото "ВиЧЕрпно"

- Завжди починаю з пробіжки, потім – розминка і наостанок – турнік, — розповідає Василь Миколайович.

Фурман пробігає кілька кіл по парку, робить курс вправ по системі Норбєкова, влізає на турнік та виробляє на ньому циркові викрутаси.
Покличте Васі Мойдодира!
Підйом з переворотом

Журналісти в захопленні, ранкові перехожі зупиняються та зачаровано стежать за трюкачем Фурманом.

Після цього герой репортажу сідає в машину і запрошує журналістів до себе в офіс. В офіс БПП, пишуть журналісти, вони прибувають о 8.30.
Покличте Васі Мойдодира!
Фурман вже в костюмі

…Що насторожує уважного читача? Нагадаємо, що комплекс вправ Фурмана триває понад годину. Бігати перед журналістами він почав о 7-й ранку, а офісі сидів вже о 8.30. При цьому журналісти зазначають, що він «змінив спортивну форму на діловий костюм».

Що в цьому незвичайного? А те, що на дворі – теплий серпень. Понад година бігу, розминки та вправ на турніку мають призвести до того, що Василь Миколайович Фурман має добряче спітніти.

Не пітніють, як відомо, лише мертві. А Фурман, як носій передового вчення «Рошенізму»- й поготів. Тим більше після скльопок перед дівчатками-журналісткам на турніку.

Ніякого натяку на те, що Фурман прийняв душ після понад години інтенсивних занять фізкультурою ми не бачимо. Отже, згадку про чудовий ранок на природі Василь Миколайович приніс в офіс блоку Порошенка в прямому смислі «на собі».

Екс-нардепа з Чигиринщині Васюру, котрий завітав до Фурмана для «вирішення проблем регіону», схоже, це не шокувало. Суворі чигиринські дядьки здатні дати відсіч будь-якій хімічній атаці.
Покличте Васі Мойдодира!
Прийшов Васюра до Фурмана

Але вже наступні кадри ранкової наради політичного штабу черкаського БПП свідчать, що з Фурманом підлеглим працювати не просто.

Покличте Васі Мойдодира!
Нарада зі штабістами. Люда Ткаченко щось розсумувалася...

Екологічна активістка Людмила Ткаченко (білявка на фото), яка в побуті маю рацію в гарному парфумі, слухаючи настанови від Фурмана, помаркотніла…

А репортаж в режимі популярного колись кольорового журналу «Північна Корея» триває…

Ось Василь Миколайович вирушає в смілянський ЦНАП, де «визначає ряд проблем, що заважають ЦНАПу працювати швидко та ефективно».

О-па …Інспектує спорудження дитячого майданчику (талановита людина талановита в усьому).
Покличте Васі Мойдодира!
"Я завжди беру з собою відеокамеру..."

І – о, диво! – переходячи десь дорогу, пішов по пішохідній «зебрі», бо «завжди переходить дорогу виключно по пішохідному переходу».
Покличте Васі Мойдодира!
Фурман на "зебрі" (вид зі спини)

Потім з`ясовується, що Фурман ще й письменник, який пише книжки про успіх…

Що скажеш на це? Бувають понти дорогі, де прискіпливо підходять до кожної деталі. А бувають дешеві, коли думають, що піпл і так схаває.

У випадку з Фурманом лишається тільки гадати, що то було – дешеві понти чи анекдот з серії «Покличте Васі Мойдодира»?

Денис Сирцов
25.08.2015 18:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter