Нетовкіна знову "кола намотує"

Нетовкіна знову "кола намотує"Про сво нелегку, але по-боллівудськи щасливу жіночу долю розповіла виданню «Інфоміст» «діамантова» леді Наталія Нетовкіна. Охочі можуть ознайомитися з цим у вищій мірі повчальним текстом тут.

Кілька останніх років ювелірна пані намагається пролізти у закритий клюб української політики через кожну потенційно цікаву шпарину.

Восени 2014 року пройти в парламент не вийшло. У якусь мить її головний конкурент на перемогу по 195 окрузі «платіновий» Володимир Зубик відчув, що леді N. здатна підняти ставки на полі його «200-гривевого» електорату вдвічі, якщо не втричі. І Центрвиборчком під удаваним приводом зняв Нетовкіну з реєстрації.

Друга спроба сталася навесні 2015 року. Нетовкіна доклала значних зусиль, аби стати головою Чигиринської райдержадміністрації. І знову «в молоко» - кандидатуру не затвердили в адміністрації Президента. Подейкують, що через «платинову» руку…

Невдачі не зламали мужню білявку, яка на даний момент зосередилася на «громадській роботі» та «благодійністі».

Як бути успішною бізнес-леді, громадським діячем та мамою?

Рецепт від Нетовкіною такий: «У мене кожен день підйом у 6 ранку: півтори години на молитву, зарядку і сніданок, з восьмої і до 21-23 – робота. Останні два роки я працюю без вихідних і відпусток».
Нетовкіна знову "кола намотує"
Усі фото з ІнфоМіст

Не поспішайте давати волю сльозам розчулення, адже дітям Нетовкіною живеться ще важче. Читаємо далі: «У мене троє дочок і всі вони чесні, порядні, не балувані, а працьовиті.

Моя найменша Софія (їй у вересні буде 12 років) має чудові задатки громадського діяча – вона зовсім не боїться публічності і виступів перед великою аудиторією. Вона вже працює в «Рубіні», і їй все подобається. А починала з техпрацівниці – мела під магазином із п’ятої ранку».


Яка потреба піднімати 11-річну дитину о 4-їй годині ранку, якщо сама матуся встає на дві години пізніше? Дитина вмивається, чистить зуби, тупає до ювелірного магазину й з 5-ї ранку(матуся в цей час солодко спить!) починає «мести під магазином».

Після цього бідолашна мусить човгати додому, будити маму на ранкову молитву, збирати портфель і йти до школи.

Коли такі експерименти побожна Нетовкіна проводить над наймолодшою дитиною, то можна уявити, через які тернії пройшли її старші діти.

До речі, історія про те, як Нетовкіна стали власницею ювелірного магазину «Рубін» у центрі Черкас, дуже сподобалася би Шарлю Перо.

А діло було так: «Все починається з мрії. Я завжди для себе у майбутньому, на його горизонті, малювала казку, якусь неземну, світлу. І все життя я йду до цього світла. Я знаю свою ціль, як кожна віруюча людина. Але важливий шлях, яким ми йдемо. Ви знаєте, мені було всього 28 років, коли я купила акції «Рубіну». Тоді я навіть і думки не могла допустити, що це буде мій ювелірний магазин. Коли я отримала свою першу зарплату на ЗТА, купонами, я кілька годин стояла у черзі в «Рубін», щоб купити півтораграмову каблучку. Мені б і в голову не прийшло, що через 3-4 роки я куплю весь магазин. Головним було дозволити собі в думках стати його володарем. І для цього я просила водія намотувати круги навколо цього кварталу по бульвару, щоб допустити думку про те, що я можу реалізувати цю мрію!»

Отже, леді N. намагається переконати довірливих черкаських читачів, що на початку 90-х ( адже саме в період 1992-1996 років зарплату в України видавали купонами; хто пам`ятає – не забуде) вона отримала першу зарплату, пішла в «Рубін» за каблучкою, а потім – купила весь магазин. Завдячуючи тому, що змусила персонального водія (де він взявся взагалі у працівниці ЗТА, яка отримувала зарплату купонами?) «намотувати круги навколо кварталу, де розташовувався магазин».

7 років тому, у травні 2008 року, в інтерв`ю «Галицьким контрактам» Нетовкіна розповідала про свою бізнес-біографія по-іншому. Зізнавалася, що починала з фарцовки, торгувала жіночою білизною, яку возила в Черкаси з Туреччини, потрапляли до лап ОБХСС, звідки дивом вийшла юною та неушкодженою.

На ЗТА вона почала працювати ще за радянських часів, а не в 1992 році («Працюючи на заводі, облетіла весь Радянський Союз, і не було продукції, яку я не дістала б для заводу, договору, який би не уклала»).

А історія придбання «Рубіну» тоді звучала так: «...Я давно мріяла купити ювелірний магазин «Рубін». Але, крім мене, на нього було ще кілька претендентів, у тому числі і дуже впливових. Наприклад, кримінальні авторитети з Києва. Але я прийшла до директора «Рубіна» і сказала: «Розумію, що зіпсувала життя вашому магазину своїм бізнесом, але хотіла б запропонувати співпрацю». Поступово ми прийшли до висновку, що для всіх буде краще, якщо новим власником «Рубіна» стану я (виділено нами, - Пров.) Київських авторитетів директор боялася, не знаючи, чого від них чекати, а я викликала більше довіри. Вона порадила мені скуповувати акції «Рубіна» у трудового колективу магазину. Коли ж я довела свій пакет до 30%, директор, у якій було близько 50%, сказала, що її акції тепер коштують удвічі дорожче: люди з Києва переконали її так зробити. Таких грошей у мене не було, але допоміг колектив уманського філіалу «Рубіна», довірив мені свої акції. В результаті вони отримали магазин в Умані, а я — в Черкасах.

Досвідчені продавці «Рубіна» все життя торгували золотом, боялися мене, а я — їх. Прийшовши в магазин вже в статусі власниці, я в перший же день накрила стіл прямо в кабінеті директора. «Що, дівчатка, ви, напевно, ніколи не пригощалися за директорським столом?» — запитала у продавців. «Здається, ти нас завтра звільниш», — відповіли вони. І не помилилися: на наступний день на їх місце прийшли 10 нових співробітниць, і ми почали нову історію «Рубіна»…».


Тобто, «ми прийшли до висновку, що для всіх буде краще, коли директором «Рубіну стану я» (бо аргументом з мого боку був револьвер біля скроні…Цієї фрази в тексті немає, але вона напрошується сама собою, - Пров.). Історія про персонального водія, який «накручував кола» біля «Рубіну» з`явиться лише в 2015 році.

У свій час видання «Сенсації» писало про те, що дорогоцінні камені від «Заріни» - опромінені, тобто ювелірний «ширвжиток».
Нетовкіна знову "кола намотує"

«У світі до такого облагороджування каменів ставляться серйозно: так, в даний час значна частина опромінених дорогоцінного каміння, які перебувають на території США, виявляється практично «поза законом», - писали «Сенсації (зараз цей матеріал доступний на «ОРД»). - Федеральні чиновники вважають, що опромінені камені повинні поширюватися за наявності документа, такого сертифіката Кімберлійського процесу, який засвідчував би безпеку гем. В опромінені камені розумні люди гроші не вкладають – це поганий об'єкт для інвестицій…

І справа навіть не в знаменитому бренд: натуральні камені в тіарі від Cartier (якій вже понад 100 років) з роками не псуються – тільки в ціні підвищуються, а у виробах під ТМ ZARINA продаються здебільшого опромінені каміння – будь-то діаманти, топази, агати, сердоліки, турмаліни, група берилів та інші цінні і дорогі мінерали. Ювеліри, які цінують свою репутацію, з такими каменями не працюють. Не менш важливо те, що одержане з допомогою опромінення забарвлення дорогоцінних каменів часто виявляється нестабільним, камені стрімко втрачають свій глибокий колір на сонячному світлі і при нагріванні. На жаль, продавці не вказують цей метод облагороджування в етикетках і супровідних сертифікатах дорогоцінних і коштовних каменів.

До речі, це одна з причин, чому в магазинах ZARINA мільйонерів не побачиш, так і народних депутатів сюди не затягнеш. У цьому середовищі продукцію цієї ювелірної мережі називають ширвжитком, на який не варто витрачатися…Мало хто захоче носити на шиї опромінений топаз або діамант, складений за методом «паркету» — з дрібних каменів і уламків…».


Коли, пройшовши через «Крим і Рим», починаєш удавати, що твоє життя –Євангеліє, не менше, то виходить анекдот.

Але в чому Нетовкіній не відмовити, так це в настирливості. Цікаво, навколо якого адмінприміщення буде «намотувати кола» авто з діамантовою леді? «Остапу Ібрагімовичу» Одаричу та «тьоті Валі» Коваленко слід пильно вдивлятися у віконця персональних кабінетів…

Кіндрат Булавін
21.08.2015 19:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter