Шпана

ШпанаОскільки партія «Удар» стала правлячою на Черкащині, є сенс придивитися до норм та правил, за якими живуть місцеві «боксери».

Учорашнє повідомлення прес-служби цієї партії про виключення з її лав місцевого громадського діяча та бізнесмена Олександра Чуприну – наочний приклад боксерських вдач і звичаїв.

Виключення відбулося у зв`язку з порушенням партійної дисципліни та «такою діяльністю, що дискредитує імідж партії» (цитата з протоколу засідання ради обласної організації «Удару»).

Керівник обласної організації Віталій Іляшенко пояснює: «Прикриваючись партійним іміджем, Чуприна переслідує власні інтереси, що полягають у поверненні Андріївської дачі та лобіюванні на перші посади області колишніх СДПУ (о) Медведчука. Крім того, ми знаємо, що Чуприна є близьким другом колишнього голови ОДА Льошенка, що разом із Медведчуком причетний до подій, що зараз відбуваються у країні».

Хто такий Чуприна? Йому 61 рік. Починав трудовий шлях ще інструктором Соснівського райкому КПУ, потім працював секретарем парткому НВО «Ротор». Потім очолював кілька черкаських підприємств різної форми власності.
Шпана
Олександр Чуприна

Про те, як Чуприна в ролі директора ПП «Гостиний двір» (і ділового партнера екс-губернатора Черкащини Вадима Льошенка) опікувався так званою «дачею Андреєва», на яку поклав око Сергій Тулуб (і врешті таки домігся свого), Провінція свого часу писала.

У протоколі засідання ради черкаського Удару сказано, що рішення про виключення Чуприни приймали аж...2 особи – сам Іляшенко та керівник Черкаської міської організації «Удару» Андрій Кондратенко. Самого «відщепенця» Чуприну на засідання не запросили. До речі, Іляшенко й Кондратенко – шкільні друзі, однокласники.

Якби у свій час інструктора райкому КПУ Чуприну зібралися виключати з КПРС, то процедура виключення розтяглася на значний час. Чуприна б вислухав на свою адресу чимало гнівних слів представників первинної організації, товаришів з райокому та обкому. Сам би виправдовувся, скільки б слів вистачило.
Сьогодні інші часи. Двоє партійних керівника провели вечір зустрічі однокласників та підмахнули протокол. Кожному з них Чуприна в дідусі годиться, але запрошувати його на раду «боксерам» політична гордість не дозволяє.

А чому? Спробували б довести, чим приховане «лобіювання на перші посади області колишніх СДПУ (о) Медведчука» (в цьому звинуватили Чуприну) відрізняється від прихованого лобіювання на перші посади Ткаченка-Черевка? Чим есдепуни (о) відрізняються від нашоукраїнців?

Згадаємо, що з квітня по жовтень 2010-го депутати Черкаської обласної ради від «Нашої України» Олександр Черевко та Юрій Ткаченко були слухняними членами створеної Тулубом більшості «За майбутнє Черкащини». Обоє сиділи в облраді тихо й не висовувалися. А один - регулярно бігав у приймальню Тулуба та передавав йому записочки з різними цифрами (бо, бачите, в 2010 році завзятий керівник черкаської міліції Дерновий, махаючи шаблею, обіцяв вивести всіх крадіїв «Золотої підкови Черкащини» на чисту воду).

Нагадаємо, що бездарна п`ятирічка президентства Ющенка, представниками якого в Черкаській області були Черевко й Ткаченко, призвела до перемоги Януковича.

Якщо на ваги покласти умовну шкоду від черкаських есдепунів(о) та нашистів – Черевко й компанія переможуть однозначно. То чому лобізм Чуприни «неправильний», а лобізм «Геращенко-Іляшенко-Кондратенко» - правильний?

А закидання дружби з Льошенком – то взагалі на межі шизофренії...Упродовж трьох останніх років така принциповість не поширювалася на депутатів Черкаської міськради від «Удару» Єзерського та Кудактіна, які фактично були неофіційними членами фракції Партії регіонів.

От і виходить, що в провладній нині партії заправляють шкільні друзі, які кулуарно вирішують питання «космічного масштабу» з такою ж космічною глупотою. Кулуарно виганяють людей, підкилимно визначають, хто буде губернатором.

Майже 4 роки в Черкаській області наживалися злодії-важковаговики. Їм на зміну прийшла політична шпана, якій випадково перепало від сяйва спортивної слави Віталія Кличка.

Кінець каліфів на годину очевидний (й до ворожки ходити не треба!) : партія випадкових молодиків, не маючи ані підтримки в суспільстві, ані життєвого досвіду, ані морального стрижня, потрапивши під вплив неперевершених хапунів Черевка й Ткаченка, приречена на фіаско.
18.03.2014 17:30

Автор: Денис Сирцов
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter