Впізнаю "брата Колю" або урологія по-гуманськи

В Умані запрацював сучасний Центр чоловічого здоров`я! Саме так – зі знаком оклику. Інформацію про його відкриття розміщено на офіційному сайті Уманської міської ради.

Повідомляється, що Центр відкрили нардеп Антон Яценко та секретар Уманської міської ради Катерина Терещенко. Тут надають меддопомогу чоловікам від 18 років.
Впізнаю "брата Колю" або урологія по-гуманськи

Обстеження безкоштовне за направленням від сімейного лікаря.

І коли ця влада все встигає? З дня на день відкривають Шевченківський центр у Каневі. Не могли добудувати понад 30 років, а прийшов енергійний Скічко – готуйтесь пити шампанське. А тут ще й Центр чоловічого здоров’я в Умані, як годиться, за сприяння нардепа Яценка встигли спорудити.

Щоправда, трішечки збиває з пантелику кінець повідомлення Уманської міськради: «…Адреса: м. Умань, вул. Шевченка, 50, Уманська центральна міська лікарня, поліклініка, 6 поверх, каб. № 610».

Усі сумніви розвіює 7-хвилинне відео на фб-сторінці Яценка (його варто переглянути хоча б через безпосередню дівчинку з мікроХфоном).

Отже, шостий поверх Уманської міської поліклініки, урологічне відділення. Оператора й журналістку зустрічає завідувач урологічного відділення Григорій Михайлович Сугак. На вході в урологічне відділення висить оголошення, що тут функціонує «кабінет чоловічого здоров’я». Ну, уманські медики просто ще не встигли перебудуватися: не кабінет, а – Центр!
Впізнаю "брата Колю" або урологія по-гуманськи

Григорій Михайлович каже на камеру, що існування такого Центру надзвичайне важливе, бо тут проводяться профілактичні огляди «чоловічого контингенту». Журналістка наголошує, що тут, у Центрі, – «сучасний класний ремонт». Щоправда, крім свіжих шпалер більше ніяких ознак ремонту не видно.

У Центрі чоловічого здоров’я в Умані – три кімнати. Особливе захоплення у ведучої викликає сучасний пісуар, вмонтований у стіну оглядової …
Впізнаю "брата Колю" або урологія по-гуманськи

Якщо стисліше, то «впізнаю брата Колю»!

Аналогічний фортель в цій же лікарні у березні 2021 року Антон утнув разом із соратниками. Пригадуєте, як 24 березня Олександр Скічко радісно повідомив, що взяв участь у відкритті «обладнаного надсучасними медичними технологіями приймального відділення екстреної медичної допомоги» в Уманській міськлікарні? На ремонт «приймального відділення» в рамках «Великого будівництва» було витрачено 5,5 млн. грн.

Щоправда, негайно з’ясувалося, що дане «приймальне відділення» було вже відремонтовано коштом ізраїльського агентства Mashav в 2016 році. Куди винахідливий Антон (оскільки мером Умані працює багаторічна помічниця нардепа Ірина Плетньова, то за умовчанням зрозуміло, що містом з листопада 2020 року керує Яценко) примудрився витратити 5,5 млн. грн. з «Великого будівництва» - незрозуміло. Подробиці тієї історії - в нашому березневому матеріалі «#БАльшие строители».

Власне, в історії з Центром чоловічого здоров’я все теж саме: клеяться свіжі шпалери в оглядовому кабінеті урологічного відділення поліклініки при Уманській міськлікарні, і кабінет після цього...перейменовується на «Центр чоловічого здоров’я». Хоча при цьому він як був оглядовим кабінетом урологічного відділення, так і залишився.

Джерела фінансування цього «масштабного проекту» на сайті міськради Умані не вказано…

Геннадій Саприкін

Провінція
12.10.2021 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter