Дорогу молодим...прокурорам

Відучора державний радник юстиції 3 класу Микола Лісовий – більше не прокурор Черкаської області. Микола Леонідович наглядав за дотриманням законності в області майже 8 років. Звільнений з посади не зважаючи на те, що в березні 2010 року офіційно призначався на 5 років. Тепер отримав непильну посаду в Генпрокуратурі України. Новим прокурором області став 35-річний старший радник юстиції Геннадій Дем`яненко.
Отже, чим запам`ятався той, що пішов?
Дорогу молодим...прокурорам

1. Тим, що прокуратура– одна з найбільш закритих інституцій у Черкаській області.
2. Микола Лісовий багато років демонстрував здатність коливатись разом зі зміною політичного курсу. Його не «хотіли» бачити помаранчеві, але він 5 років працював при Черевкові. Його не дуже хотіли «донецькі» , але й при Тулубі він прокурорствував майже 3 роки...
3. Скандальним виходом книжки «Їх світлості: черкаський губернатор та його прокурор, а також їхні розкішні замки, придворні інтриги, позашлюбні діти, пишні виїзди та вкрадена «золота підкова». В анонімній книжці прокуророві лісовому було присвячено багато місця. Його звинуватили в аморальній поведінці, «кришуванні» підпільного автовокзалу на розі Шевченка та Богдана Хмельницького (розташованого в 40 метрах від будівлі обласної прокуратури), в безпосередній участі в конфлікті навколо ВАТ «Черкасигаз» на боці одного з учасників конфлікту. Грішки подрібніше: мобільний телефон прокурора області, нібито, оплачується ВАТ «Чернігівобленерго», а дочка пана Лісового за період служби в податковій адміністрації Черкаської області з 2002-го по 2004 роки отримала 2 позачергові звання. Сам Лісовий ніяк не відреагував на оприлюднення скандальних подробиць свого особистого й службового життя.
4. Гучним стало потрапляння у рейтинг найпрестижніших женихів його 19-річного на момент складання рейтингу сина, який розповідав про себе таке: «Маю рушницю з оптичним прицілом. Полюю на кабана, качок. Улітку їжджу на риболовлю, відпочиваю на морі. Був у Єгипті, Туреччині й Шрі-Ланці. Маю ексклюзивні ділові костюми від українського дизайнера Михайла Вороніна. А повсякденні речі купую в київському магазині ”Манн”. Якщо хочу придбати щось екстравагантне, тоді йду до бутика ”Армані колеццьоні”. Їжджу на ”мітцубісі”. Маю власний бізнес, пов’язаний із асфальтуванням доріг». Публічне «мажорство» прокурорского сина ніяк не відбилося на кар`єрі татуся.
Що відомого про того, хто прийшов?
Дорогу молодим...прокурорам

Наймолодший прокурор Черкаської області за всі роки її ісування. У Геннадія Олександровича є квартира в 39 кв. м (у його сім'ї - житло просторіше, в 117 «квадратів»), Lexus, рахунок у банку - 270 тис. грн, плюс ще 72 тис. на рахунку його родичів. За останні 2 роки встиг попрацювати заступником прокурора АР Крим, заступником прокурора в Одеській області.
Народився 23 січня 1977 в с. Кручик Богодухівського району Харківської області.
У 2000 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.
До закінчення навчання в Академії три роки працював стажистом та виконуючим обов'язки помічника прокурора м. Суми, а потім, протягом 2000 - 2001 років - помічником прокурора в Сумах.
Судячи з карколомної, як для такої молодої людини, карьєри новий черкаський прокурор – надзвичайно талановита людина. Або – дружить з талановитими людьми, які сприяють його стрімкому карьєрному сходженню. Оскільки в середньому Дем`яненко працює на кожній посаді рік-півтора, сидіти в області стільки, скільки Лісовий, він не буде.
17.01.2013 16:20

Автор: Кіндрат Булавін
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
08:48 21.01.2013 Petrov:
Погоджуюсь з авторами статті. Не встиг прийти, а стиль роботи вже видно. Такий же корупціонер, як і Лісовий. При Демяненко способи приховувати злочини в прокуратурі Черкаської області будуть так само і тіж самі чиновники типу Вегери та Барбаша. Злочинці п міліцейських погонах як були так і будуть. Читав сьогодні на provokator.site90.net от гади що витворяють