Тарасовими стежками

Про те, як екс-губернатор Черкащини Вельбівець з чинним заступником Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Тарасом Висоцьким будували-будували, але так і не добудували в Черкаській області 21 амбулаторію сімейної медицини, Провінція вже писала.

Незважаючи на «трах-тібідохі» Вельбівця, Висоцького, потім – Шевченка, жодна з амбулаторій не введена в експлуатацію до сьогоднішнього дня. Хоча всі мали працювати ще навесні.
Тарасовими стежками

Нова команда Зе-управлінців, що прийшла поексперементувати над областю в Черкаську ОДА, жваво підхопила будівельну кельму з чесних рук «папєрєдніків».
Як інформують у Черкаській ОДА, заступник губернатора Черкащини Віктора Карпенка проінспектував хід будівництва обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву. Її зводить на вулиці Пастерівській, 102 ТОВ «ПМ-АРСЕНАЛ» із Червоної Слободи.
Тарасовими стежками

З репортажу прес-служби облдержадміністрації можна дізнатися, що на даний момент будівельна готовність об’єкту становить 53%, а робітники працюють у дві зміни. Фото доволі красномовні. У разі, якщо випаде рясний сніг (як у цю ж пору в листопаді 2018 року), то будівництво буде зупинено.
Тарасовими стежками

Державним оком Віктор Карпенко оглянув об'єкт, зазначивши, що даний об’єкт – один з ключових для розвитку спортивної інфраструктури Черкащини. І заспокоїв присутніх, що триматиме питання на контролі.

Стриманість у словах Карпенка достойна високої оцінки. За планом будівництво школи олімпійського резерву в Черкасах повинно було завершитися …наприкінці 2019 року.

Зараз плани забудовників значно скромніші. Зокрема, запустити опалення, завершити облаштування покрівлі, провести холодну й гарячу воду, утеплити фасад та здійснити внутрішні й зовнішні оздоблювальні роботи. З огляду на те, що новий рік на носі, забудовники - беззастережні оптимісти. Адже якщо об'єкт хоча б в цілому підготують до кінця 2020 року – то ще нормальний сценарій...

...А Віктор Карпенко ступив на «амбулаторний» шлях Тарасика Висоцького – де його радо зустрінуть інші майстри художнього свисту- "магістри" державного управління в Україні…

Сергій Цюрюпа
08.11.2019 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter