Учні з Уманщини стали чемпіонами України з настільного тенісу серед учнів 5-9 класів

Як повідомляє Управління масового спорту в Черкаській області, наші учні продовжують підкорювати всеукраїнський етап «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»!
Аркуша Андрій, Аркуша Дмитро та Лупашко Христина, учні Собківського ліцею Дмитрушківської сільської ради Уманського району, стали чемпіонами з настільного тенісу серед учнів і учениць 5–9 класів.
Учні з Уманщини стали чемпіонами України з настільного тенісу серед учнів 5-9 класів

Швидкість, характер, командна підтримка та жага до перемоги — саме це привело наших спортсменів на найвищу сходинку п’єдесталу.
22.06.2026 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter