Вільні демократи радіють за Бондаренка: У нього закінчився період роздвоєння особистості

Вільні демократи радіють за Бондаренка: У нього закінчився період роздвоєння особистості Голова фракції «Вільних демократів» Олег Ліходькін сподівається, що після того, як Анатолій Бондаренко, лідер обласної організації «Батьківщина», вийде зі складу виконкому, у нього нарешті закінчиться процес роздвоєння особистості.
- Анатолій Бондаренко заявляє, що він в опозиції до влади і водночас працює з владою, ухвалює з ними рішення, сидить на засіданнях виконкому поряд із комуністом та регіоналом. То хіба це не роздвоєння особистості? Більше того, коли він ставав членом виконавчого комітету, то стверджував, що йде у владу, щоб її контролювати. А зараз, коли він вийшов зі складу виконкому, невже контроль закінчився? – говорить Олег Ліходькін.
Як нагадують у прес-службі ПВД, два члени «Батьківщини» Станіслав Овчаренко та Анатолій Бондаренко 29 квітня, коли формувався новий виконавчий комітет на чолі із секретарем міської ради комуністом Віктором Білоусовим, стали членами виконавчого комітету.
- Дивними і нелогічними є пояснення Бондаренка, що він виходить зі складу виконкому, бо у нього не вистачає вільного часу. А чому ж тоді так рвався до влади? Чим таким він зайнятий зараз, що у нього не вистачає часу? Виборами? Так за три тижні вони закінчаться. Фракція «Вільних демократів» вимагатиме від нього звіту за час перебування членом виконкому . Хай розповість, які корисні рішення ухвалював для громади, чим допоміг жителям міста, завдяки чому їм нині живеться комфортніше, - говорить Олег Ліходькін.
За його словами, вихід «батьківщинівця» Анатолія Бондаренка нагадує втечу з корабля, що тоне. Хоча, на переконання депутата, незважаючи на його передчасний вихід з виконкому, він разом із «новою владою» має нести відповідальність за ту ситуацію, яка коїться у місті.
20.11.2013 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter