Скляров заперечує, що примушував соціальних працівників підтримувати Червонописького

Скляров заперечує, що примушував соціальних працівників підтримувати Червонописького Як ми вже повідомляли з посиланням на штаб кандидата від об`єднаної опозиції Леоніда Даценка, в понеділок у Каневі соціальних працівників 197-го округу стращали звільненням, якщо вони не забезпечать голосів за Сергія Червонописького.
Працівників канівського терцентру зібрав на нараду начальник обласного управління соцзахисту населення Михайло Скляров.
У свою чергу, директор Департаменту соціального захисту обласної державної адміністрації Михайло Скляров заперечив дану інформацію.
– Інформація, яка була розповсюджена на сторінках інтернет-видань, абсолютно не відповідає дійсності. Соціальні працівники щодня виконують вкрай важливу роботу. Вони опікуються життєвими проблемами понад 60 тисяч самотніх, непрацездатних жителів Черкащини, а також пенсіонерів, ветеранів війни та праці, інвалідів, дітей-сиріт та багатодітних сімей. І замість того, аби звернути свою увагу на цю суспільно значущу роботу, деякі журналісти подають перекручені, неправдиві факти.
Я звертаюся до всіх представників засобів масової інформації з проханням перевіряти факти, які ви оприлюднюєте на сторінках своїх видань. Адже недостовірна інформація, в першу чергу, підриває довіру до ЗМІ як незалежного інституту громадянського суспільства, – зазначив Михайло Миколайович.
11.12.2013 18:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter