Даценко: Канівських соціальних працівників зобов`язали привести на дільниці по 15 осіб, які проголосують за Червонописького

Даценко: Канівських соціальних працівників зобов`язали привести на дільниці по 15 осіб, які проголосують за Червонописького Вчора у Каневі соціальних працівників 197-го округу стращали звільненням, якщо вони не забезпечать голосів за Сергія Червонописького. Про це інформують у штабі кандидата по 197 округу від об`єднаної опозиції Леоніда Даценка.
Працівників канівського терцентру зібрав на нараду начальник обласного управління соцзахисту населення Михайло Скляров. Були і заступники голови райдержадміністрації, посадовці мерії. Чиновники поставили соцпрацівникам завдання – 15 грудня привести на виборчі дільниці по 15 людей, які проголосують за Сергія Червонописького. Інакше – звільнення.
“Вони сказали, що легко проконтролюють, скільки людей ми примусили голосувать за провладного кандидата. За нами закріплено всередньому по сім – десять людей, однак нам поставили план – п’ятнадцять голосів. Сказали, що ми маємо хоч самі за них проголосувать, але кількість забезпечить”, – розповів один із соціальних працівників, який був присутній на нараді.
Про це зібрання стало відомо представникам КВУ, однак коли вони прийшли, їх безцеремонно випхали із зали засідань.
З приводу неприхованого застосування адмінресурсу кандидат від опозиції по 197-му округу Леонід Даценко готує скаргу до прокуратури.
“Нехай прокуратура порушує кримінальні справи, проводить розслідування. Як порушувати справи по моїй книжці поезії, то це наші “правоохоронці” можуть. А як зупиняти нахабство чиновників, то це їм не підсилу. То для чого тоді потрібні такі “правоохоронні органи”, якщо вони лише б’ють голови мітингувальникам і фальсифікують справи”, – обурюється Леонід Даценко.
Даценко також повідомив, що Рада опозиційних сил Черкащини вимагає відставки Михайла Склярова та чиновників, які примушували соціальних працівників порушувати закон.
10.12.2013 12:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter