Таємницю призначення 11 члена виконкому Ромашова розкрито! Він прийшов, щоб облагородити зупинки

Таємницю призначення 11 члена виконкому Ромашова розкрито! Він прийшов, щоб облагородити зупинкиЗа повідомленням прес-служби Черкаської міської ради, новопризначеному заступнику міського голови Володимиру Ромашову знайшли роботу. Він займатиметься впорядкуванням зупинок громадського транспорту у Черкасах. Всі зупинки просто в захваті від того, що ними займатиметься така висока посадова особа...
Таке доручення дав секретар міської ради Віктор Білоусов новому заступнику міського голови Володимиру Ромашову, доручивши йому організувати впорядкування та благоустрій зупинок громадського транспорту у Черкасах.
За його словами, цей напрям роботи є одним із складових підготовки міста до осінньо-зимового періоду. Адже, очікуючи транспорту, особливо в негоду, зупинки громадського транспорту захищають громадян від поривів вітру, дощу чи снігопаду.
Загалом у Черкасах налічується 395 зупинок громадського транспорту, з них облаштовано зупинковими спорудами близько - 240 об’єктів. Решта – не мають відповідних «атрибутів» зупинки громадського транспорту, як-то: лавочки чи павільйону з накриттям.
23.10.2013 12:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter