У Черкасах попрощалися з полеглим захисником Володимиром Кузьменком

У Черкасах попрощалися з полеглим захисником Володимиром Кузьменком Як повідомили в міськраді Черкас, в обласному центрі провели в останню путь Володимира Кузьменка, який помер від отриманих на війні поранень.

Володимир Павлович народився у Черкасах. Навчався у Черкаській загальноосвітній школі №7, а згодом здобув спеціальність техніка-електрика у технікумі електрифікації.

Після завершення навчання працював за фахом, пізніше – у будівельній сфері за кордоном. Перед початком повномасштабної війни повернувся в Україну та працював на будівництві до мобілізації.

Володимир Кузьменко проходив військову службу на посаді номера обслуги мінометного взводу роти вогневої підтримки. Життя захисника обірвалося у лікарні внаслідок отриманого поранення.
16.07.2026 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter