Десятьом загиблим воїнам присвоєно Почесне звання «Захисник України – Герой Черкас»

Десятьом загиблим воїнам присвоєно Почесне звання «Захисник України – Герой Черкас»Як повідомили в ЧМР, виконавчий комітет Черкаської міської ради ухвалив низку важливих рішень для життєдіяльності міста. Загалом члени виконкому розглянули понад 40 питань порядку денного.

Зокрема, підтримано тимчасове обмеження руху транспорту вулицею Пастерівською. Із 29 квітня до 1 травня 2026 року буде заборонено рух транспортних засобів на ділянці між вулицями Благовісною та Надпільною у зв’язку з ліквідацією аварійної ситуації на мережі теплопостачання.

Також члени виконкому погодили зміни до бюджету територіальної громади. Зокрема, 415,8 тис. грн передбачено на одноразову допомогу членам сімей загиблих Захисників і Захисниць України. Відповідна субвенція надійшла з обласного бюджету. Кошти також планують спрямувати на ремонти житлового фонду, підтримку ОСББ та будівництво нового міського кладовища з колумбарієм.

Ще десятьом загиблим воїнам присвоєно Почесне звання «Захисник України – Герой Черкас» (посмертно). Окрім відзнак, їхні родини отримають одноразові виплати у розмірі 10 мінімальних заробітних плат.

Окрім цього, виконком підтримав відшкодування вартості безперебійних джерел живлення та частини робіт із капітального ремонту ліфтів для кількох ОСББ і ЖБК.
28.04.2026 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter