Шановні користувачі!
Як ви вже помітили - зовнішній вигляд сайту змінено,
у зв'язку з цим всі читачі, які бажають коментувати матеріали сайту повинні
пройти повторну реєстрацію!
На виїзді зі Сміли у бік Ротмістрівки на узбіччі траси розрослося стихійне сміттєзвалище. Його створили наші безсовісні співгромадяни – «любителі» чистоти і порядку.
Як інформують у міськраді Черкас, у зв’язку з карантинними обмеженнями збір небезпечних відходів у пересувних пунктах, які мали розпочати свою роботу з 4 квітня, — відтермінують.
Як інформує патрульна поліція Черкаської області, вночі поліцейські роти з обслуговування водних об’єктів управління патрульної поліції в Черкаській області, спільно з працівниками Державної екологічної інспекції Центрального округу, на території Роського іхтіологічного заказника поблизу села Хрещатик помітили, як невідома особа на дерев’яному човні займається незаконним виловом риби з допомогою месинових сіток.
За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства, режим карантину, що зараз триває в Україні, для декого став додатковим приводом вирушити «на природу».
Як інформує начальник управління Державного екологічного нагляду Олександр Позняков, у ніч на 1 квітня 2020 року працівниками Державної екологічної інспекції Центрального округу та поліцейськими водного патруля РО ВО Управління патрульної поліції в Черкаській області на території Роського іхтіологічного заказника в адміністративних межах с. Хрещатик виявлено та затримано порушника, який здійснював вилов риби на дерев'яному човні за допомогою мисинових сіток.
За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства, через відсутність опадів та тривалу засуху на Черкащині протягом тривалого періоду утримується надзвичайно високий клас пожежної небезпеки. Це призвело до зростання кількості пожеж в лісах, на торфовищах та в природних екосистемах.
Як інформує начальник обласного управління державного екологічного контролю Олександр Позняков, 27 березня, повертаючись із перевірки Уманського лісового господарства, спеціалістами Управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Держекоінспекції Центрального округу виявлено спуск ставка та вилов риби неводом одним із рибогосподарських підприємств в с. Оксанено Уманського району Черкаської області.
За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства, в Золотоніському лісгоспі завершили садіння лісу. Цьогоріч перші ділянки почали заліснювати досить рано – ще серед лютого. Станом на сьогодні всі роботи зі створення лісових культур виконано.