Свободу меру Чигирина!

Свободу меру Чигирина!За останні 10-15 років хто із обвинувачених у вчиненні корупційних дій черкаських чиновників отримав реальний термін ув`язнення та відбув його від дзвінка до дзвінка? Мало сумнівів, що уманський роботяга, якого днями черкаська міліція пов`язала за крадіжку 800 гривень з банківської картки колеги, реально відсидить 3 роки. А мер Чигирина, якого затримали за збивання грошей з підприємця?
Екс-мер Черкас Сергій Одарич припускає, що через деякий час правоохоронні органи випустять Сергія Тимченка і, ймовірно, навіть вибачаться перед ним.
- Не здивуюсь, якщо через кілька тижнів всі звинувачення будуть зняті і міліціянти вибачаться, - пише Сергій Одарич на «Фейсбуці».
По-перше, чигиринський голова - протеже Тулуба. Саме Тулуб зробив його мером у 2010 році.
По-друге, зробити те, що зробили в Чигирині, може або повний ідіот, або людина, що має потужну "кришу" на рівні не нижче голови облдержадміністрації.
Мер із замом не взяли хабар грошима. За моєю інформацією, вони забрали частку в бізнесі. Та ще й зафіксували / задокументували це у державного реєстратора! І не на будь-кого підставного, а на дружину! Погодьтесь, без високих гарантій безкарності такого б ніхто не зробив...

Той, хто тримав дах над Тимченко, не забарився з коментарем. У понеділок губернатор заявив, що затриманий 30 листопада за підозрою у хабарництві міський голова Чигирина має відповісти за законом, але водночас радить дочекатися закінчення слідства і рішення суду.
- Порушувати закон – нікому не можна. Хто б він не був за посадою, до якої би партії не належав. Закон рівний для всіх, і той, хто його порушив, має відповідати. До якої би партії він не належав. Порушення закону має каратися. Зараз триває слідство, потім має бути суд. Давайте почекаємо рішення суду. Бо я не хотів би давати заздалегідь якісь оцінки, - передає слова СБ Про Все.
Почувши ці слова, Провінція відчула дежавю, бо ДТП за участі свого екс-козачка Вадима Берези в червні 2013 року Тулуб коментував слово в слово...
13 червня 2013 року, Тулуб про ДТП Берези:
- Закон єдиний для всіх. І немає різниці ні в політичній приналежності, ні в займаній посаді...Що ж до розслідування? Все відбувається у рамках чинного законодавства. Всі обставини ДТП уже з’ясовані і міру покарання має визначити суд...
Варто нагадувати, що суду не було, і вже за кілька місяців Береза проливав «крокодилячі сльози», розповідаючи про свої переживання після того, як він «в стєльку» тверезий поганяв Черкасами на швидкості 50 кілометрів на годину...
Іще вчора цей матеріал можна було б завершити приблизно так: “Судячи з однаковості губернаторових мантр…Мине кілька тижнів або місяців…Тимченко тихесенько повернеться до виконання службових обов`язків…»
Але після сеансу викриття падишахових розкошів героя України та Іспанії Тулуба мера Чигирина Тимченка та заступника його Коваленка слід...негайно відпустити.
В Україні закон один для всіх? То чому на фоні видатних діянь Тулуба чигиринському гетьману не можна трішечки дрібноти по підприємницьким кишеням поскубати?
6 600 гривень (за здирництво саме такої суми затримали чигиринського гетьмана та його заступника). Цих грошей не вистачить навіть на те, щоб чартерний літак Сергія Борисовича «Київ–Малага» відірвався від злетно-посадкової смуги аеропорту в Борисполі.
Тимченко теж хоче стати Героєм і мати скромний готель на Марбельї. А мрію вбивати не можна.
Свободу мерові Чигирина!
05.11.2013 15:20

Автор: Геннадій Саприкін
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter