10 % "Надії" двох Романів

Як відомо, Президент України Володимир Зеленський зініціював проект «Велике будівництво». У рамках проекту по всій державі розпочалося масштабне будування та ремонт дорожньої інфраструктури. Черкащанам, напевно, буде цікава думка аналітиків «Центру журналістських розслідувань» з Миколаєва. Вони вважають, що дороги Черкащини стануть одними з найкращих в Україні. Адже у нас - чи не найменші відкати…
10 % "Надії" двох Романів

Кілька днів тому відомий в Україні автодорожник Бахтіяр Сапаєв написав на ФБ короткий коментар-звернення до голови Черкаської ОДА Романа Боднара. У ньому йдеться про те, що керівник департаменту містобудування Черкаської ОДА Роман Бохін вимагав 10 % відкату від підприємства «ШРБУ -48» , очолюваного Сапаєвим. Після відмови «ШРБУ-48» було відсторонено від участі в 5 тендерах, хоча їхня пропозиція була дешевша на 5 млн. грн.. від пропозицій конкурентів.

10 % "Надії" двох Романів

Роман Бохін був призначений на директором департаменту містобудування Черкаської ОДА 8 січня 2020 року. З чотирьох осіб, що брали участь у конкурсі, губернатор Боднар обрав саме Бохіна.

Роман Миколайович – просунутий Інтернет-користувач, який залюбки ділиться з друзями уривками філософських роздумів про мораль, право та причини, що заважають поступу України в феєричне майбутнє. Чому він неуважно поставився до бекгруанду Бохіна – ніхто не знає.
10 % "Надії" двох Романів
Роман Бохін

Адже в мережі чимало згадок про миколаївський слід в роботі цього перспективного магістра з господарсько-правової діяльності. У березні 2019 року мер Миколаєва Олександр Сенкевич відсторонив Бохіна від обов’язків начальника управління капітального будівництва міськради Миколаєва. Причина відсторонення: Миколаївський УКС був замовником ремонту спортшколи «Надія». Восени 2018 року паркет баскетбольного майданчику спортшколи у результаті «ремонту» залило дощем. Грати й тренуватися на ньому стало неможливо.

У мерії Миколаєва підкреслювали, що Роман Бохін затримував передачу документів для проведення службової перевірки. Цікаво також, що Бохін заявляв, що персонально перевіряв дах «Надії» та «не помітив» там слідів неякісного ремонту, тому в історії з підтопленим паркетом на баскетбольному майданчику слід «добре розібратися».

У підсумку «добре розібралися» з самим Бохіним. Після затопленої миколаївської «Надії» Бохін пішов на підвищення – в Черкаську ОДА…

Провінція вже писала, що кураторство будівництва та ремонту доріг у Черкаській області – справа відповідальна та приємна. Так, в командах Юрія Ткаченка й Олександра Вельбівця цим опікувався заступник голови ОДА Костянтин Омаргалієв. Прекрасним доповненням до «дємбєльського альбому» Костянтина Сапартаєвича в 2019 році став новенький land Cruiser Prado.

Якщо Роман Бохін буде «розмінюватися на дрібниці у 10 %», то заробить хіба що на горбатий Запорожець.

- 10 відсотків відкату – це дуже «по-божеськи», - сказав у коментарі нашому видання заступник директора миколаївського Центру журналістських розслідувань Ярослав Чепурний. – Навіть не можу отак от одразу пригадати – коли зустрічався з такими поміркованими апетитами. Гадаю, Черкаська область має чудові шанси покращити якість доріг. Нам би так, на Миколаївщині…

Що ж, не кожній області щастить з таким управлінськими кадрами. Боднар має міцно триматися за Бохіна, щоб дати дорогам Черкащини бодай якийсь шанс…
10 % "Надії" двох Романів

Сергій Цюрюпа
01.06.2020 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter