Добрий поліцейський, злий поліцейський...

Зізнаюсь, що нічого не тямлю у методології формування тарифів на житлово-комунальні послуги. Життєвий досвід невблаганно свідчить: усі, хто з 1991 року в Україні сидить на тарифному питанні, схожі на Коболєва або Карася. Тобто, є наочними прикладами життєвого успіху найвищого ґатунку.
Добрий поліцейський, злий поліцейський...

Добрий поліцейський, злий поліцейський...

У свою чергу, працюючи в ЗМІ, важко не вловити неспівпадіння в логічному ланцюжку. Так, в останні два тижні в Черкасах директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась та мер Черкас Анатолій Бондаренко розіграли відому сценку про злого й доброго полісмена. Судіть самі…

У 20-х числах листопада директор «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась повідомив жителям Черкас, що невдовзі буде введено додаткову плату за обслуговування теплових пунктів. Члени черкаського виконкому УХВАЛИЛИ РІШЕННЯ, відповідно до якого «у будинках із індивідуальними тепловими пунктами згодом збільшать комунальні платіжки». Павло Карась заявив: такі опалювальні комплекси встановлені у більше сотні будинків.

Пізніше Карась уточнив, що в середньому для однієї квартири це обходитиметься в 50-т додаткових гривень.

А сьогодні, 3 грудня, «добрий поліцейський» Бондаренко обнадіяв, що в новому 2020 році черкащани отримають платіжки за теплоенергію зменшені на 40-150 грн.

«За моїм дорученням КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» провели відповідну роботу над корегуванням тарифів на теплоенергію»- заявляє мер Черкас. Цікаво, що ілюстрацією до заяви Бондаренка на ФБ є ось це фото…
Добрий поліцейський, злий поліцейський...

На ньому Карась, який два тижні тому оголосив про зростання в платіжках, та Бондаренко (повідомив про зменшення) – стоять поруч. Кожна нормальна людина після цього подумає: це спільна позиція двох однодумців.

Спочатку на 50 гривень платіжки стають більше. І одразу на 40 -150 гривень (якщо «по життю», то на ті ж 50-т) – менше. Себто, нічого не зміниться в платіжках.

При цьому нез’ясованими будуть два питання: 1) як бути з ініціативою Президента Зеленського по негайному зменшенню тарифів в Україні на 10-15 %?; 2) У Черкасах працює дві теплопостачальні організації – Черкаситеплокомуненерго й ТЕЦ. Як ми вже зрозуміли, на Теплокомуненерго платіжки «зменшать». А на ТЕЦ, яка подає теплоносій у половину багатоповерхових будинків Черкас?

Якщо ви остаточно не заплутались, то слід стрімголов бігти й шукати третього поліцейського, розумного, який «на пальцях» пояснить – хто в ціх цінових викрутасах є ху?

Кожен - потрошку?

Кіндрат Булавін
03.12.2019 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter