Бондаренко: З нового року черкащани будуть платити за тепло на 40-150 грн. менше

З Нового року черкащани отримають платіжки за теплоенергію зменшені на 40-150 грн. Про це на ФБ написав мер Черкас Анатолій Бондаренко.

- За моїм дорученням КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» провели відповідну роботу над корегуванням тарифів на теплоенергію, - пише А. Бондаренко. - Майже рік спеціалісти КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» працювали над детальними розрахунками, що стосувались кожної одиниці обладнання, проводили відкриті обговорення проекту тарифів, і 25 листопада 2019 р. звернулись до Національної комісії з регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг. Згоди дійшли не одразу, проте шляхом важких переговорів врешті-решт досягли компромісу і на сьогоднішньому засіданні НКРЕКП було ухвалено наш тарифний проект.

Ми робили і будемо робити все від нас залежне, щоб тарифи на теплову енергію були адекватні. У порівнянні із попередніми розмірами тарифів відбулось їх зниження, і вже після Нового року черкащани отримають оновлені платіжки. Сподіваюсь, що це дозволить людям відчути хоча б невелике полегшення фінансового навантаження на бюджети їхніх родин.
03.12.2019 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter