Стовп системи чи жертва помсти?

Стовп системи чи жертва помсти?На початку липня колишній виконувач обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області Азер Мірзоєв провів прес-конференцію, заявивши, що в області ГУ Держгеокадастру - найкорумпованіший орган.

Працівники департаменту захисту економіки черкаської Нацполіції, напевне, вирішили підтримати дану заяву пана Азеру Аліага Огли.

Як стало відомо Провінції, 22 липня такому собі громадянину М. повідомлено про підозру за ч.2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, або пропозиція чи обіцянка здійснити вплив за надання такої вигоди).
.
Авторитетному на Черкащині землевпоряднику інкримінують вимагання і отримання понад 50 тис. доларів США за вплив на прийняття певного рішення.

Слідство вважає, що впродовж лютого-березня 2017 року авторитетний землевпорядник М. отримав від голови фермерського господарства Олександра С. 50 тис. доларів США “за вплив на прийняття рішення...щодо надання у власність гр. С. та підконтрольним йому громадянам... земельних ділянок загальною площею понад 100 гектарів, які знаходяться в адміністративних межах Жашківської міської ради”.

Крім того, вважає слідство, пан М. вплинув на те, щоб частина земель у Жашківському районі була знята з аукціону, при цьому було здійснено невідкладне оформлення та видача документів. необхідних для передачі цих земель у власність окремим громадянам. Після цього була проведена державна реєстрація на цю землю.

У ході проведення обшуку у М. було вилучено 50 тисяч доларів США. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

На згаданій липневій прес-конференції Азер Мірзоєв запевняв журналістів, що сам хабарів ніколи не брав і нікому їх не давав.

За що я живу, можна побачити по моїх деклараціях, із яких навіть видно, коли ми із моєю співмешканкою жили разом, а коли – не жили. У нас складне спільне життя, - визнав Азер Аліага Огли.

Крім того, він розповів про обшук у нього вдома, в ході якого “ вигребли конвертики із грошима сина та мами співмешканки”.

Є небезпідставна підозра, що керівник громадської організації «Незламний дух» (яка “відстоює пересічних людей, інтереси яких постраждали”), екс-голова ГУ Держгеокадастру в Черкаській області, котрий називає своє установу “найкорумпованішою в області”, та впливовий землевпорядник, в квартирі якого вилучено 50 тисяч “баксів” - це одна особа.

Слідство вважає, що ця людина - один зі стовпів системи корумпованих відносин в земельній сфері. які впродовж останніх років сформувалися в Черкаській області. Сам же громадянин Мірзоєв заявляє, що він - захисник простих людей і жертва помсти корумпованих чиновників.
Стовп системи чи жертва помсти?

Яка складна, цікава й багатогранна особистість. Як і наш непростий, але надзвичайно цікавий час…

Далі буде...

Василь Осауленко
26.07.2017 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter