Азер Мірзоєв: Черкаський Держгеокадастр - найбільш корумпований орган

Екс-очільник вважає ГУ Держгеокадастру у Черкаській області найбільш корумпованим органом. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.

Втім, запевняє, що сам хабарів не брав і родичам не допомагав. «За що я живу, можна побачити по моїх деклараціях, із яких навіть видно, коли ми із моєю співмешканкою жили разом, а коли – не жили. У нас складне спільне життя», - вдався до відвертості Азер Мірзоєв. Про це та багато іншого він розповів під час резонансної прес-конференції, на якій йшлося про переслідування екс-очільника ГУ Держгеокадастру у Черкаській області, пов’язане із проблемами виділення в області землі учасникам АТО.
Азер Мірзоєв: Черкаський Держгеокадастр - найбільш корумпований орган

- Мною спрямовано до голови Черкаської ОДА звернення стосовно необхідності створення робочої групи або комісії у складі земельних експертів, що дослідила би стан справ ГУ Держгеокадастру у Черкаській області, - констатував Азер Мірзоєв. – Як людина, що уже після свого звільнення із посади допомогла отримати землю понад 400 учасникам АТО, надаючи їм консультації, як уникнути зволікання і бюрократичної тяганини, я хотів би знати, скільки ще років тисячі наших хлопців мусять чекати на землю. Землю, яку іншим видають за один день. Яку видають сотнями гектарів на підставних осіб.

У цьому питанні уже знайдено порозуміння із обласною владою - і тому маю впевненість, що у області буде створено спеціальну комісію, що дослідить земельні питання і нарешті зрушить проблему виділення землі учасникам АТО із «мертвої точки».
Азер Мірзоєв: Черкаський Держгеокадастр - найбільш корумпований орган

Те, що мені вдалось допомогти АТОвцям отримати земельні ділянки, які належали їм за законом – а це більше 800 гектарів землі у 5 районах області – було розцінене місцевими корумпованими чиновниками як спроба залізти до них у кишеню. Результатом стали обшуки у мене вдома, під час яких вигребли навіть конвертики із грошима мого сина та мами моєї співмешканки. Усі ці гроші було названо моєю винагородою за вирішення питання з виділенням землі з керівником Держгеокадастру у Жашківському районі (який подібних рішень за посадою приймати не може). Не рахуючи конвертиків, решта коштів належала моїй співмешканці, вони були підтверджені деклараціями. Щодо мого особистого майна – я маю частину квартири і одне авто. Але погодьтесь - я ніколи не був помічений як завсідник ресторанів або покупець предметів розкоші, тому що завжди жив стримано. Зараз я працюю і займаюся справами своєї громадської організації «Незламний дух», що відстоює пересічних людей, інтереси яких постраждали – і не лише у земельній сфері.

Присутні на прес-конференції представники АТОвців («Черкаський союз учасників АТО», ГО «Добровольці та ветерани АТО Смілянщини») Олексій Колісник, Леонід Кучермаха, Сергій Купенко та Олександр Іванов розповіли про те, що сьогодні АТОвцям доводиться чекати землі по півтора роки і більше. Що начальники ГУ Держгеокадастру змінюються, а справи із виділення землі перебувають у тій самій «мертвій точці». Що терпець уривається і за відповіддю вони скоро можуть піти просто додому - до нинішніх очільників ГУ Держгеокадастру і тих, хто «пресує» людей, які АТОвцям допомагають.
07.07.2017 08:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter