Майстер художнього свисту

Майстер художнього свисту2 вересня 2014 року депутат Черкаської обласної ради Михайло Мушиєк придбав на аукціоні автомобіль JEEP Grand Cherokee, 1996 року, 1996 року.

На цьому аукціоні продавалися автомобілі АТП Черкаської обласної ради.

Про те, що JEEP Grand Cherokee придбав пан Мушиєк підтвердили організатори аукціону - Товарна біржа Агропромислового комплексу центральних областей України.

Михайло Григорович так прокоментував тоді свою покупку:

– Цей автомобіль я разом із сином Андрієм Мушієком, депутатом Черкаської міської ради, і Анатолієм Бондаренком придбали, щоб передати бійцям у зону АТО. Це наш особистий внесок у перемогу над агресором.

У листопаді 2015 року Михайло Григорович Мушиєк «поспорив на «Джип», що голова Черкаської облради Олександр Вельбівець був членом Партії регіонів. Треба так розуміти, що цього разу мова йшла про його власний Джип.

На засідання Громадської ради при Черкаській ОДА батьківщинівець заявив, що готовий побитись об заклад щодо того, що Вельбівець був членом ПР.

- Я спорю на Джип, – пообіцяв Михайло Мушієк.

Судячи з фотографій, які можна легко знайти у відкритих джерелах, «Джип» для Михайла Григоровича – що кінь для ковбоя. Тобто, якщо в тебе нема коня, то який з тебе мустангер?
Майстер художнього свисту

Однак в декларації про доходи за 2014 рік, яку Михайло Григорович, як законослухняний громадянин, виклав у відкритий доступ, - ніякої «стайні» з «Джипами».

Крім квартири загальною площею 135 квадратних метрів за душею Михайла Григоровича – лише воля козацька.
Майстер художнього свисту
Клікайте для збільшення (повністю фотокопія декларації - тут)

Майстер художнього свисту

Майстер художнього свисту

Тому якщо хтось із членів Громадської ради зробить «пред`яву» Михайлові Григоровичу і простягне свої руки загребущі до позашляховика «Тойота Прадо», на який спирається Михайло Григорович - віддавай, бо проспорив! - то піймає облизня. Бо офіційно у Михайла Григоровича …нічого немає. І поспорити з тим же успіхом він міг хоч на Ейфелеву вежу – йдіть забирати)))

Між іншим, знімок зроблений на вулиці Набережній, 83. Саме тут 12 листопада 2015 року підступний «Пєтя» спалив будинок середнього сина Володимира Оліника – Дениса. Якщо придивитися, то «Тойота Прадо» і Михайло Мушиєк стоять між будинком Олійника-середнього та дерев`яним зрубом, біля кого часто бачить Михайла Григоровича з родиною на відпочинку.
Майстер художнього свисту
Фото спаленого будинку Олійника-середнього з ФБ-сторінки Володимира Олійника

Це – прибережна зона Кременчуцького водосховища, позичена олійниками і мушиєками у черкащан за допомогою ТОВ «Причал ЯВАМ»(читати тут).

Це – по факту. А формально ніякого Михайла Григоровича там немає. І «Тойота Прадо» в нього немає. І купляв ще один «Джип» на потреби воїнів АТО не те щоб дуже Мушиєк, бо декларація в нього – пуста, як колгоспна комора.

PS. До речі мер Черкас Анатолій Бондаренко, який 2 вересня 2014 року разом з батьком і сином Мушиєками придбав JEEP Grand Cherokee на аукціоні, офіційно в 2014 році не заробив ні копійки…

Юлій Бютов
02.02.2016 18:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter