Сергієві Буяну, з повагою та смутком

Днями «Провінція» аж двічі (спочатку через кур`єра, а потім цінним листом «оголошеної цінності в 5 гривень») отримала гнівний лист, підписаний в.о. голови правління ПАТ «Черкасигаз» Сергієм Буяном. З фотокопією листа можна ознайомитися нижче.

Як відомо, люди в Україні поділяються на тих, хто сидить на трубі, і тих, кому потрібні гроші. Сидячи на трубі, швидко відриваєшся від земних реалій.
І після того, як Провінція пересвідчилася, що навіть півтора аркуші власних думок пан Буян оцінює в 5 гривень, ніяке підвищення ціни на газ нас вже не здивує. У небожителів своя ариХметика.
Сергієві Буяну, з повагою та смутком
Клікніть для збільшення

Сергієві Буяну, з повагою та смутком

По суті листа маємо повідомити наступне. Сергію Івановичу, нам безмежно прикро, якщо Ваш щоденний інформаційний раціон обмежується переглядом видань «У світі нафти й газу», «Куди витратити зайві мільйони» та Інтернет-виданням «Провінція».

Мусимо Вас розчарувати. У світі існують інші джерела інформації. Наприклад, офіційний сайт Черкаської міської ради, який 22 липня 2014 року розмістив повідомлення про те, що Ваш «Черкасигаз» без попередження від`єднав від газопостачання 2 котельні. Інформацію про це поширила перший заступник директора департаменту - начальник управління житлово-комунального господарства департаменту житлово-комунального господарства Черкаської міської ради Алла Грохольська. Переконатися,що так воно й було, Ви легко зможете за цим посиланням.

Відштовхуючись від цієї інформації, ми розмістили перший із згаданих Вами інформаційних матеріалів.

Розкриваючи Ваш кругозір ще більше, повідомимо, що після того, як 2004 року Марк Цукерберг винайшов соціальну мережу «Фейсбук», вона набула вагомої популярності в багатьох країнах світу, зокрема й Україні. Серед тих, хто регулярно ділиться з Фейсбук-спільнотою своїми не причесаними думками, є й Ваш тезка, а за сумісництвом – міський голова Черкас Сергій Одарич. У своєму дописі на Фейсбук 23 липня Сергій Олегович поділився з товариством інформацією про "одкровення" від керівника Черкасигазу після наради у Києві: Черкаси - чи не єдине місто в Украіні, де лишилась гаряча вода. Це стало першоджерелом для обнародування другої згаданої Вами інформації.

В обох випадках Провінція робила коректне посилання на джерела інформації.

Повідомляємо Вам, Сергію Івановичу, що працівники ЗМІ не зобов`язані перевіряти інформацію та не несуть персональної відповідальності, якщо вона поширена офіційними особами. Сподіваємося, ставити під сумнів статус мера Черкас та начальника управління житлово-комунального господарства департаменту житлово-комунального господарства Черкаської міської ради не входить у Ваші плани.

Радимо Вам додати до переліку видань, які моніторяться працівниками «Черкасигазу», офіційний сайт Черкаської міськради та персональну сторінку на ФБ мера Черкас Одарича. Сподіваємось, що знайомство з творчістю цього оригінального мислителя стане Вам у пригоді. Може навіть Ви почнете спілкуватися з ним задля того, щоб надалі котельні в Черкасах не від`єднувалися від газу, будинки – не лишалися без гарячої води. Може навіть тезка переконає Вас, що не варто оцінювати у 5 гривень макулатуру, яка виходить з-під вашого пера…

У свою чергу я, Віктор Борисов, отримавши Вашого листа на свою домашню адресу, міг би надути щоки – а з яких джерел Вам відома моя домашня адреса? Згідно норм Закону про захист персональних даних громадян, така інформація є конфіденційною та охороняється .

Проте, на відміну від Вас, я ціную свій час та не займаюся дрібницями. Чого й Вам, Сергію Івановичу, бажаю.

З повагою, головний редактор Інтернет-видання «Провінція» Віктор Борисов
05.08.2014 18:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter