Черкасигаз без попередження від`єднав від газу 2 котельні. 16 будинків стоять без гарячої води

Як повідомляють у міській раді Черкас, «Черкасигаз» від`єднав від постачання газу дві котельні – на вул. Сумгаїтській, 13 та Канівській, 5. Таким чином без гарячої води залишаються мешканці 16 житлових будинків по вул. Корольова - Сумгаїтська - Одеська та 5 будинків по вул. Канівська-Волкова.

Як пояснила на ранковій нараді перший заступник директора департаменту - начальник управління житлово-комунального господарства департаменту житлово-комунального господарства Черкаської міської ради Алла Грохольська, відключення відбулося без попередження міської влади.

Міський голова Сергій Одарич дав доручення організувати зустріч представників «Черкасигазу» і «Черкаситеплокомуненерго», щоб обговорити ситуацію з відключенням котелень від газопостачання.

- Я не можу зрозуміти у чому суть економії. Адже люди все одно користуватимуться газовими плитами, на яких грітимуть воду для своїх потреб, - зазначив Сергій Одарич.
22.07.2014 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter