Бабло перемогло

Бабло перемоглоНу що, здавалося б, скандального в звичайнісінькому розпорядженні Черкаської облдержадміністрації, підписаному заступником голови Черкаської ОДА Віктором Гусаком «Про надання громадянці Ткаченко Марині Павлівні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння»?

Марина Павлівна має право займатися сінокосінням. Попри те, що вона – дружина екс-голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка. Попри те, що раніше Марина Павлівна займалися переважно салонами красоти та ресторанним бізнесом. Буває й так, що тягнуться бізнес-леді до опрощення в дусі Льва Толстого. Йдуть косити траву на пасовища.

І Віктор Гусак теж має право підписувати подібні документи. І що з того, що під розпорядженнями ставить підпис не перша особа? Ну, так випадково сталося, що Олександр Скічко у цей день відбув у відрядження. І вже зовсім випадково збіглося, що Гусак має давні стосунки з Юрієм Ткаченко. Настільки давні, що колись, років 15-ть тому працював в обласній податковій під мудрим керівництвом Ткаченка.

Власне, схема стара, як український адміністративний світ: коли слід оприлюднити стрьомне розпорядження, голова ОДА – не в курсі або у відрядженні, а відповідальність на себе приймає лихий заступник Гусак…

Ну вже й зовсім випадково поруч із «земельною ділянкою для сінокосіння» за межами села Коробівка, Золотоніського району, у власності родини Ткаченків перебуває земельна ділянка під кадастровим номером 7121586201:02:004:0025. Як годиться, з будинком й прибудинковими та господарськими спорудами.
Бабло перемогло

Є в українському законодавстві шпарина, яка дозволяє громадянці Ткаченко узаконити право власності над частиною узбережжя Дніпра в Коробівці. Вона зараз - на першому етапі, розробляє проект землеустрою для «сінокосіння».

Після проект землеустрою буде затверджено (сумніви в цьому – суто теоретичні). Таким же розпорядженням Черкаської ОДА, підписаним тим же Віктором Гусаком.
Злі язики поширюють інформацію про те, що такий крок – явище прогресивне. Адже на цій землі Марина Павлівна вже кілька років «займається сінокосінням». Тепер хоча б орендну плату за своє хобі в бюджет сплачуватиме.

Залишимо родину Ткаченко тет-а-тет з їхнім «сінокосом». Бо загальний висновок невтішний. Пригадайте, як рік тому екс-голова Черкаської ОДА Роман Боднар почав боротьбу із незаконними забудовами на узбережжях водойм на території Черкаської області. Проводив наради безпосередньо на березі Дніпра, прокуратура браво рапортувала про відкриття кримінальних справ і «реанімацію» справ колишніх.

І що ж тепер? Ось учорашній сюжет ТРК «Вікка» про відновлене будівництво на 4 гектарах узбережжя Дніпра котеджне містечко. З кожного будинку буде окремий вихід до води. Рік тому тут по стійці «струнко» перед Боднаром стояли прокурори та екологи, розводили руками, але обіцяли розібратися та навести лад з незаконною забудовою.

Так от: імітація боротьби "Слуг народу" за справедливість завершилася. У Черкаській ОДА тепер – конструктивний молодий керівник, який приїхав сюди «з миром».
Бабло перемогло

«Хабаровським краям» на Черкащині – бути. Бабло перемогло…

Сергій Цюрюпа
15.04.2021 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter