Шановні користувачі!
Як ви вже помітили - зовнішній вигляд сайту змінено,
у зв'язку з цим всі читачі, які бажають коментувати матеріали сайту повинні
пройти повторну реєстрацію!
Однією рукою людину Косюка призначають «міністром» сільського господарства, іншою – починають перевірку впливу на екологію Черкащини підприємств Косюка.
Браконьєрство – це те, що годує покинутий державою на ім’я Україна багатющій чорноземами Чорнобаївський район. Добре ще, що місце релаксують рибою. Могли б виходити на траси та трусити проїжджаючі фури та автомобілістів…
Усім зрозуміло, що спалахи народного гніву спровоковані не лише насильством конкретних виродків. Люди в Україні, особливо в сільській місцевості, звикли до панування несправедливості. Звикли до того, що хто в селі має гроші, той і пан, перед тим поліція, райадміністрація, прокуратура і сільрада стоять на «цирлах»…
Оголошено конкурс на посаду директора Черкаського зоопарку. Звісно, за новим законодавством - річ цілком правильна, але головне аби під завісою конкурсу не було втрачено усе те, що було зроблено за час керівництва Євгена Вана.
Народні депутати, політики, державні службовці масово забудували своїми віллами береги українських річок та водойм, обмеживши високими парканами безкоштовний та безперешкодний доступ до води громадянам. Хто порушує базове право громадян, гарантоване Конституцією і Водним кодексом, та ставить свій власний комфорт вище за закон?
На жаль, топ-менеджмент ПАТ «Миронівський хлібопродукт» навіть не розглядає можливих культурних втрат, яких зазнає держава та суспільство у разі розташування птахопідприємства на території, яка э духовною скарбницею української нації.
Нинішні магнати, “курячі” олігархи, задумали побудувати на березі Дніпра, неподалік національного історико-культурного заповідника “Чигирин”, резиденції гетьмана Богдана Хмельницького, фортеці гетьмана Петра Дорошенка, етнографічно-туристичного комплексу “Козацький хутір ”та дитячого оздоровчого табору, 114 курників на 2 мільйони голів птиці.
Голову Яснозірської сільради Черкаської області Василя Ткаченко жорстоко побили в сільській раді вчора вдень. В селі цей напад пов’язують з фактом, що Василь Ткаченко активно виступав проти будівництва “Нашою Рябою” (компанією “Миронівський хлібопродукт” Юрія Косюка) на території села величезної птахоферми, яка є об’єктом підвищеної екологічної небезпеки.
Схоже, досвід роботи Миколи Клименка вплинув лише на здатність не давати чітких відповідей на запитання. Поступатися місцем мирним шляхом головний еколог області не збирається, він бажає захистити честь, гідність та ділову репутацію. Втім, громадськість сумнівається у наявності цих рис в пана Клименка.