Хто знайшов альтернативне водопостачання для Звенигородки?

Сьогодні в Черкаській ОДА з посиланням на обласний рибоохоронний патруль повідомили, що днями пройшов перший етап зариблення Звенигородського водосховища. Вселення здійснювалось за рахунок коштів користувачів водних біоресурсів відповідно до Науково-біологічного обгрунтування показників зариблення Звенигородського водосховища на період 2019-2022 рр.
Хто знайшов альтернативне водопостачання для Звенигородки?

До водосховища випустили 3 780 кг дволіток тобстолоба. Це – 17 181 екземпляр вагою близько 220 грам.

Ситуація абсурдна.

Адже ще рік тому в Черкаській ОДА…Виступали категорично проти зариблення водосховища, ініціатива якого належала ТОВ «Рибартіль». Так само проти зарибнення були в Звенигородці.
Хто знайшов альтернативне водопостачання для Звенигородки?

За словами керівника Регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області Миколи Шведенка, Звенигородське водосховище є водоймою комплексного призначення, що використовується для питних потреб, і тому не може використовуватись для промислового рибальства чи аквакультури. На ньому не можливо створювати спеціальне товарне рибне господарство і розробляти режим рибогосподарської експлуатації та науково-біологічне обґрунтування водного об’єкту.

Микола Швидкий підкреслював, що використання водного об’єкту для рибальства здійснюється виключно за згодою її власника– Черкаської обласної державної адміністрації.

Влітку 2019 року було офіційно повідомлено про те, що Звенигородська райрада звернулася до Держрибагенства України з приводу скасування погодження Режиму рибогосподарської експлуатації Звенигородського водосховища.

У відповіді Держрибагенства значилося: «Режим рибогосподарської експлуатації Звенигородського водосховища скасовано наказом Держрибагенства».
Хто знайшов альтернативне водопостачання для Звенигородки?

…До жовтня 2019 року.

У даній ситуації логічно буде поставити два питання:

1) Якщо Звенигородське водосховище використовується для питних потреб і не може використовуватися для промислового рибальства, то в проміжок часу липень-жовтень 2019 року в Звенигородці відкрили альтернативне джерело водопостачання. Де саме? Чому про це не було офіційно повідомлено?

2) Які аргументи переконали Черкаську ОДА змінити позицію й дозволити ТОВ «Рибартіль» зарибнювати водосховище попри наказ Держрибагенства ?

Права рука в ОДА в курсі чим займається ліва?

Кіндрат Булавін
16.10.2019 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter