Камо грядеши, Золотоноша?

Камо грядеши, Золотоноша?У травні 2017 року була оприлюднена офіційна інформація про створення індустріального парку «Золотоноша» в однойменному місті на Черкащині. Так, Міністерство розвитку й торгівлі повідомляло, що ініціатор спорудження парку - Золотоніська міськрада. Сам парк буде зведено в 600 метрах від магістральної траси «Київ-Дніпро», в північно-західній частині вулиці Обухова.

Як можна прочитати в офіційному повідомленні Міністерства, «функціональне призначення індустріального парку: виробництво автозапчастин та комплектуючих виробів для сільськогосподарської техніки (збірка та виготовлення автозапчастин); виробництво електричного устаткування (збірка та виготовлення побутових електроприладів); виробництво одягу, текстильне виробництво; виробництво харчових продуктів (комплексна переробка та зберігання овочів та фруктів)».

Прогресивна громадськість поплескала в долоні й пораділа економічному процвітанню Золотоноші.

Однак позавчора, 17 липня, на сайті «Золотоноша: моє місто» кожен охочий може прочитати матеріал про громадські слухання з питання «долі скандальної ділянки на вулиці Обухова». Учасники громадських слухань підтримали намір інвесторів звести в Золотоноші сонячну електростанцію.

Наскільки можна зрозуміти, сонячна електростанція має бути споруджена саме на тому місці, де має мав би з`явитися індустріальний парк – на вулиці Обухова.

Зовні індустріальний парк повинен бути таким

Камо грядеши, Золотоноша?


І Концепція його створення (почитати тут) не передбачає розвоток сонячної енергетики
Очевидно, що на маленькій вулиці Обухова можна розмістити або індустріальний парк, або сонячну електростанцію. Добре було б, коли б Золотоноші зробили і те, і те. Але очевидно, що на даний момент два проекти суперечать один одному, і на це чомусь місцева влада Золотоноші демонстративно не звертає уваги. Як таке могло статися взагалі?

Чи знає в Золотоноші права рука що витворяє ліва?

Денис Сирцов
19.07.2017 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter