Березові діяння

Березові діянняДТП у ніч проти 2 червня стала Рубіконом для директора департаменту з суспільно-політичних питань та регіональної політики Черкаської ОДА Вадима Берези. «Хюндай-Туксон», за кермом якого сидів чиновник, збив насмерть жінку, яка «перебігала проїжджу частину вулиці по пішохідному переходу». Мовчанка з приводу ДТП триває в облдержадміністрації вже третю добу, що говорить про одне - команда Тулуба намагається спустити цю історію «на гальмах».
Варто нагадати, що Вадим Береза – такий собі «Малюта Скуратов» при Сергієві Борисовичу. Починав помічником Тулуба, потім став начальником управління з питань сім`ї, молоді та спорту, прославившись перед спортивним товариством святкуванням дня народження у спорткомплексі «Манеж». Усі тренування цього дня в спорткомплексі скасували. У квітні 2013-го Вадим Олексійович був призначений директором Департаменту з суспільно-політичних питань облдержадміністрації.
Простий хлопчина з Черкаського національного університету прийшов в ОДА, маючи за душею кімнату в гуртожитку. Робота поруч з Тулубом призвела до значного покращення в житті Берези: вирішено житлове питання (за неперевіреними даними, Береза вже проживає в 2-кімнатній квартирі). І, як стало відомо після ДТП на Смілянській, екс-помічник губернатора гарцує на машині, базова вартість якої стартує зі 174 тисяч 340 гривень.
Однак найголовніше не це. З ім`ям Вадима Берези пов`язують організацію спецоперацій «з душком» місцевих «донецьких», які давно вважають здібного Вадима Олексійовича своїм «в доску».
Місцева опозиція називає Березу координатором акцій так званого «тулубюгенду». Цей молодіжний рух прославився зіткненнями з опозиціонерами під час акцій протесту біля стін Черкаської ОДА. Найгучніша акція «тулубюгенду» відбулася 6 квітня на Театральному майдані. Юрба хлопчаків у «бийжидівських» футболках влаштувала бійку з опозицією. У результаті постраждав правозахисник Василь Смаглій.
Ці ж хлопченята разом з «космонавтами» Дернового та бійцями «Білого лотосу» не пускали місцеву опозицію, котра проривалася на засідання сесії Черкаської обласної ради. Місцевий «Удар» тоді оголосив «таксу Берези» за участь в акціях «тулубюгенду» - 200 гривень.
Ці та інші «березові діяння» свідчать: Вадим Олексійович – носій унікальної інформації, бо знає анатомію життя команди Тулуба зсередини.
Допомогти такому кадру виплутатися з важкої життєвої ситуації - означає зробити його зобов`язаним на довгі-довгі роки. Через те наш прогноз такий - «Малюту» не здадуть, бо він вже перейшов у «вищу лігу» українських громадян, котрим закон не писаний.
А шум, піднятий у кількох Інтернет-ресурсах, влада «не помітить».
04.06.2013 17:30

Автор: Денис Сирцов
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter