Опускалово

Учора голова Черкаської ОДА простяг долоню допомоги черкаській опозиції, яка вже не знає – в яких мовах світу запозичити найбільш емоційно забарвлені слова, щоб турнути Сергія Борисовича з Черкас. Зранку, ще до початку «народного трибуналу над антинародним режимом Януковича – Тулуба», на Соборну площу прикордонники з Оршанця пригнали військову техніку. Офіційно – на честь Дня захисника Вітчизни. Трибунал проходив між самохідками та БМП, перетворивши мітинг на мистецький перфоманс.
Все нібито було, як завжди, крім єдиного – на моїй пам`яті ще жодного керівника області публічно не «опускали» з такою зневагою і презирством. На «бєзпрєдєл» у діях місцеві опозиціонери реагують «бєзпрєдєлом» на словах.
Так, керівник черкаського «Удару» Віталій Іляшенко довів, що не лише його партійному лідеру дуже важко вибудувати причинно-наслідкові зв`язки у вирі українських слів.
- Поки Тулуб їздить по петербургам та америкам, возить туди національні колективи й вони виступають перед пустими трибунами - ударник переможно обвів очима площу і несподівано завершив: «Цей злочин набагато страшніше, ніж те, що зробив Юрій Луценко...
Безумовною зіркою акції став лідер черкаської «Свободи» Юрій Ботнар. Цей хлопчина, здається, отримує кайф від того, що сам не знає, куди «занесе» його наступної секунди. Діалог фюрера черкаських націоналістів з пенсіонерами став справжньою родзинкою перфомансу:
- Тулуб , який пилососить хабарі, пилососить відкати, який тисне на підприємців, який оптимізує, а точніше – скорочує школи, лікарні. Який просто з бюджету отримує величезну зарплатню. І якщо ми, українська громада, не будемо нічого робити, не дай Бог, він буде ще й отримувати величезну пенсію...
З натовпу: «Вже отримує...»
Ботнар: «А ...Він уже...Мені просто до пенсії ще далеко....Якби ми сьогодні ставили за мету зайти у ту будівельку і викинути того пилососа за шкабарки з отого от вікна, то ми би це зробили. Так?
- Так!!Голос: А Одарича?
За якихось причин у планах Ботнара смерть Одарича не значилася. Тому він, кивнувши в бік міськвиконкому, продовжив: «Одарич отам сидить. Ми наступного разу туди підемо...
І, піднявши маленький кулачок, завершив:
- Сьогодні почався новий і останній сезон полювання на Тулуба.Так?
Натовп: Так!
- Я сподіваюся, що цим сезоном політична кар`єра Тулуба закінчиться саме на Черкасах.
Нам уже досить терпіти цього представника Президента, бо жодного стосунку до народу отой пилосос не має. Ви відчуваєте його своїм представником?
– Ні!
- ...Я сподіваюся, що, врешті-решт, ми безперешкодно зайдем у ту от будівельку і безперешкодно скажемо Тулубу, що ми думаємо про нього та його покращення...
Відчуваючи, що саме сьогодні успіх мають відморожені, не втримався поет Даценко, закликавши підтримати відставку «Тулуба - Дермового».
А Любов Майборода, що розбурхує місцеве компартійне болото впродовж останніх 20 років, на загальному фоні мала вигляд матері Терези...
Здивованими очима спостерігав за буйством демократії офіцер-прикордонник, якого, ймовірно, поставили відповідальним за техніку. Наприкінці «вожді», звичайно, не витримали й вдерлися на БМП.
І вусмерть переляканий Герой, і відморожена на всю голову опозиція граються з вогнем. І все частіше заграються...
Опускалово
Військова техніка на Майдані

Опускалово
Конферансьє Даценко

Опускалово
Фронтовичка Старікова(у центрі)- окопний "прикид"

Опускалово
Ботнар: спіч про "пилососа"

Опускалово
Народна творчість

Опускалово
Ударник Іляшенко - кваліфікатор тулубових "злочинів"

Опускалово
Народу, здається, втрачати немає чого

Опускалово
Цигарка миру в ролі тамагавка війни

Опускалово
Я себя под Ленина чищу...

Опускалово
Чур мене!

Фото- Провінції. Останні три знімки - прес-служби обласного осередку "Фронту Змін"
19.02.2013 15:55

Автор: Сергій Цюрюпа
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter