Бензиновий Давид

На що не підеш заради піару? Після призначення радником, а згодом – керівником муніципальної інспекції Черкас метросексуала - бороданя Коломійця, сьогодні Анатолій Бондаренко знов ошелешив місто екстравагантним прибульцем. Відсьогодні радником міського голови Черкас з питань залучення інвестицій став брат екс-президента Грузії Давид Саакашвілі. Працюватиме Саакашвілі в Черкасах на громадських засадах.
Бензиновий Давид

– Люди у вас живуть шикарні. Мені дуже сподобалися, дороги, інфраструктура. Зробимо нове Батумі, – сказав новий радник сьогодні на церемонії представлення в міськраді Черкас.

Щоб зрозуміти ступінь «прибабахнутості» призначення, слід побіжно згадати, чим відомий Давид Саакашвілі крім того, що він – єдиний брат екс-Президента Грузії (батько Саакашвілі – Ніколозо, створив іншу родину, в якій і народився Давид).

До 2012-го року Саакашвілі-молодший очолював грузинську вищу школу юстиції . Фактично він займався добором суддів. Після завершення президентства Міхеіла виїхав на проживання в Україну.

"Коли він був ще в Грузії, для мене принциповим було, щоб він не користувався ресурсами держави. Він, безумовно, не чиновник. Він ніколи не був серйозним бізнесменом", - сказав у 2015 році про брата Міхеіл Саакашвілі.

Увесь час президентства Саакашвілі його брата Давида в Грузії супроводжували скандали й плітки. Його звинувачували в отриманні «відкату» за транзит азербайджанської нафти через грузинську територію. Також Давида Саакашвілі вважали одним зі стовпів «бензинової мафії» в Грузії. Підозрювали в купівлі земельних ділянок, на одній з яких він зумів звести будинок загальною площею 12 тисяч квадратних метрів.

«Раніші він ходив у калошах, зараз він – мільярдер» - це одна з характеристик Саакашвілі-молодшого від представників грузинської опозиції.
Бензиновий Давид

Такої блискучої рекомендації з минулого не мав ще жоден соратник Анатолія Бондаренка. Тому, йдучи до мерії Черкас, про всяк випадок залишайте вдома гроші, мобільні телефони та цінні речі. Ви ж чули, що Давиду Саакашвілі в Черкасах все сподобалося?

Кіндрат Булавін
12.12.2019 19:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter