Три щасливі дні "кіборга у спідниці" (доповнено)

Три щасливі дні "кіборга у спідниці" (доповнено)Сьогодні історія про позаштатних радників голови Черкаської облради Валентини Коваленко (читайте «Кіборг у спідниці») отримала брутально-гумористичне продовження.

Нагадаємо, що рівно тиждень тому Провінція в матеріалі про позаштатних помічників голови Черкаської облради написала, що, крім 18 радників, існування яких в обласній раді не заперечують, є три «прихованих» мудреця, до порад яких прислуховується Валентина Михайлівна. Це – бізнесмен Олександр Прокопчук, цивільний чоловік голови облради Володимир Ткаченко та син голови облради Ігор Коваленко. Оскільки радником Коваленко є ще й син Володимира Ткаченка від попереднього шлюбу – Мирослав – то практично вся родина Валентини Михайлівни бере безпосередню участь у розбудові Черкащини.

Ці люди, як і решта позаштатних радників Коваленко, радять Валентині Михайлівні за «спасибі», тобто безкоштовно. Однак в майстерних руках посвідчення помічника голови облради здатне творити дива…

Сьогодні Провінція отримала копії офіційних розпоряджень про призначення вищезгаданих добродіїв.

Отже, син Коваленко Ігор офіційно радив мамі з 30 квітня 2014 року.
Три щасливі дні "кіборга у спідниці" (доповнено)
Клікайте для збільшення


Олександр Прокопчук – з 13 червня 2014 року

Три щасливі дні "кіборга у спідниці" (доповнено)


А Володимир Ткаченко – з 18 серпня 2015 року

Три щасливі дні "кіборга у спідниці" (доповнено)


Однак 21 серпня 2015 року Валентина Михайлівна несподівано увільнила вищезгадану трійцю.

Три щасливі дні "кіборга у спідниці" (доповнено)Шкода Володимира Ткаченка. Понад тиждень дружина думала: гідний чи ні чоловік високого звання її позаштатного радника (Ткаченко попросився в радники голови облради 10 серпня 2015 року). Врешті-решт, 18 серпня заяву Володимира Івановича було задоволено. І вже через три дні його звільнили. Порадив щось не те?

Як бачимо, Валентина Михайлівна - спочатку жінка, а вже потім – державний діяч. І вимоги до радників у голови Черкаської облради серйозніші, ніж до чоловіка.

Лише три щасливих дні було у радника Ткаченка і голови облради Коваленко…

відео andreikin

З усієї родини голови Черкаської облради тест на інтелектуальну витривалість витримав тільки пасинок – Мирослав Ткаченко. Інші – пішли на «дємбєль».

На Черкащині були різні голови облради. Але таких безпосередніх ще не було…

PS. (доповнено 12.09.) Жарти-жартами, однак оприлюднення розпорядження про "дємбєль" Ігоря Коваленка, Олександра Прокопчука та Володимира Ткаченка - стрясання повітря. На сьогоднішній день жоден з "дємбєлєй" не здав посвідчення радника голови Черкаської облради. За правилами вони мали це зробити одразу після оприлюднення розпорядження. Минуло вже три тижні - посвідчення на руках.

Кого дурять Коваленки-Ткаченки?


Кіндрат Булавін
11.09.2015 18:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter