Дайте ж йому гроші, бо він хороший!

Дайте ж йому гроші, бо він хороший! Черкаська дітлашня добре знає, що 19 грудня до неї в гості завалюється сила-силенна дядь-начальників, які удають із себе далеких родичів святого Миколая. Є маленький пунктик у місцевого бомондику – під спалахами фотокамер демонструвати любов до дітей.
Міліцейському начальнику чи керівникові податкової служби бути передноворічним щедриком відносно легко - підлеглі щодня колядують на благодатній ниві тих, хто чесно жити не хоче.
А як бути скромному керівникові медичного департаменту, який живе на одну зарплату? У бюджеті видатків на любов до дітей не передбачено. Тому в нагоді стає природна кмітливість, помножена на величезний службовий авторитет.
Буквально вчора лікарі Черкаської обласної дитячої лікарні, довідавшись, що 19 грудня до них у гості завітає один з найкращих керівників медичної галузі Черкащини за останні 100 років (Асклепієм присягаємося!), провели загальні збори. Думка колективу була одностайною. Беручи до уваги аскетизм та скромність Керівника (Така Людина, а досі їздить на Тойота Хайлендер, базова комплектація стартує з позначки 400 тисяч гривень!), медики вирішили скинутися на Миколаївський мішок з подарунками. Не з пустими ж руками до хворих дітей йти...
Розрахунок такий - 30 гривень на одну дитину. Наприклад, якщо лікарь у відділенні веде десять діточок, то його внесок -300 гривень, якщо п`ятнадцять – 450 гривень. І так далі.
Загальновідомо, що черкаські лікарі- народ небідний. Навіть в умовах нерегулярного державного фінансування в них завжди в загашнику знайдуться кошти на благодійність. Як не привітати Керівника з днем народження? Капелюх по колу! Сталося нещастя, помер близький родич – капелюх по колу…
Повага до Керівника часто зашкалює. Так, варто йому приїхати до будь-якого черкаського лікувального закладу, як долоні лікарів та медсестер самі лізуть в гаманці. Медики добре знають, що Керівник дасть їхнім грошам значно більше ради, ніж вони самі. А дітей як любить! Нещодавно придбав доньці Nissan Juke (ціна стартує зі 160 тисяч гривень). Ну, не в маршрутці ж їй штовхатися!
Отже, якщо окремі несвідомі лікарі (деінде такі ще працюють) Черкаської обласної дитячої лікарні почнуть говорити з батьками на предмет термінового добровільного внеску «на потреби лікарні», батькам слід поставитися до цього з розумінням. Це робиться для подарунків їхнім же дітям, яких Керівник привітає зі святим Миколаєм. За гроші лікарів, які візьмуть їх у батьків.
Процес системного брожіння в умовах розвинутого тулубізму крокує по Черкащині...


17.12.2013 17:55

Автор: Кіндрат Булавін
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter