• 0

Обираємо нижню білизну правильно

Кожна жінка підходить до вибору спідньої білизни дуже вдумливо й сумлінно. Адже одна справа – дивитися на яскраву й привабливу рекламу, на якій моделі демонструють ефектні моделі. Обирай будь-яку, аби лише грошей вистачило. Та реальність інша. Те, що має чудовий вигляд на моделі, зовсім не пасує реальній жінці.

Існує безліч нюансів. Варто навіть поміряти комплект з ледь помітним інакшим відтінком, і підсумкове враження буде геть не таким, ніж те, на яке були сподівання.

Модельєри та фахівці з пошиття одягу вважають, що понад половини жінок не вміють правильно обирати білизну. Принаймні, часто помиляються, купуючи комплекти, які їм з тієї чи іншої причини не підходять або не пасують.

Читачкам цікаво буде ознайомитися з рекомендаціями фахівців – на що слід звертати увагу, обираючи нижню білизну.

У бюсгальтері найбільш важливим елементом завжди є чашка. Сама вона контактує з ніжною шкірою молочної залози упродовж цілого дня. Чашка бюстгальтера не повинна бути завеликою. Так само, вона не має тиснути на молочні залози. І перше. І друге призводить до натертостей на ніжній шкірі.

Слід бути уважною до бретелей. Вони підтримують чашки, тому мають бути правильно підтягнутими. У жодному разі тактелі не повинні спадати з плечей. Але якщо вони будуть дуже короткими, то це негативно відіб’ється на плечах. Вони болітимуть та натиратимуться. Якщо груди пишні, то бретелі мають бути максимально широкими.

Так само звертаємо увагу на широку смугу тканини під чашками – на тактель. Тактель міцно притуляється до тіла та утримує ліф. Панянкам, які мають великі груди, варто обирати бюстгальтери з широким такт елем. Він має міцно притулятися до тіла, але при цьому не повинен бути затісним.
Зверніть увагу: якщо після носіння бюстгальтері на шкірі лишаються червоні сліди, такий бюстгальтер вам не підходить.

Ну й останній важливий момент – підбір трусиків. Знову ж таки – трусики не повинні бути затісними й надмірно здавлювати тіло. З одного боку, це зовні непривабливо. З іншого, дуже шкодитиме вашій шкірі.

Не варто обирати білизну, пошиту з неякісної синтетики. Найголовніше, щоб тканина, з якої пошити трусики, - давала шкірі «дихати». Згодиться і якісна синтетика, і натуральні тканини.

Найперше, що слід зробити, обираючи комплект білизни – прикласти його до тіла. Якщо колір підходить, милує, а не дратує, око – слід уважно придивитися до моделі. Ну і, звичайно, нижня білизна має бути саме вашого розміру. Адже її завдання – створити вам максимальний комфорт.
03.03.2020 18:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter