Шановні користувачі!
Як ви вже помітили - зовнішній вигляд сайту змінено,
у зв'язку з цим всі читачі, які бажають коментувати матеріали сайту повинні
пройти повторну реєстрацію!
Слід віддати належне другу та незмінному консільєрі президента Зеленського. Багатогодинні трансляції із судової зали засвідчують: Єрмак грамотно захищається, тримає удар, не говорить зайвого. Так, нестача досвіду публічного спілкування серед вороже налаштованої аудиторії налице. Він нерідко мав розгублений вигляд і "не попадав у ноти". Але те, що перед нами не "ларьочник", а непересічна особистість - очевидно.
Непересічними особистостями були майже всі керівники президентських канцелярій. Дмитро Табачник. Володимир Литвин. Віктор Медведчук. Віктор Балога. Сергій Льовочкін...
Ніхто з них, разом з Єрмаком, не заслужив словосполучення "державний діяч". Хоча майже всі мали підстави вважати себе не першим, але й не другим політиком в Україні.
Причина відома: адміністрація Президента, секретаріат Президента, офіс Президента - це формально технічна служба, що забезпечує щоденну роботу глави держави. На ділі ж при всіх президентах це був і є "центр керування" всіма без виключення "польотами" в Україні. Храм реальної влади. Тут керували й керують Урядом, ВРУ, міністерствами, областями та містами. Усупереч Конституції. Без будь-якого контролю. Бо "все, що зроблено подавачем цього зроблено в ім'я Франції та за моїм наказом. Рішельє."
Кожен з українських "канцлерів" мав свої фішки, за кожним тягнуться власні скандальні шлейфи. Єрмак - це не невірна вівця з отари. Він плоть від плоті Медведчука, Балоги й Табачника.
Вміло граючи на слабких місцях першої особи, такі люди де-факто іноді самі стають першими особами. Які підпорядковуються одним лише Вищим силам - через гадалок, ворожок та іншу чортівню...
Коли Єрмак, його наступник Буданов та решта "регентів" кануть у небуття? Коли реальну владу на Банковій, 11 набуде... прибиральниця тьотя Дуся. Яка мокрою ганчіркою розганятиме з кабінетів клерків наступної миті після завершення робочого дня.
Графік Першого на завтра сформували? Олівці загострили? Про бутерброди домовились? Геть додому!
А країною нехай керує Уряд. Який формуватиме незалежний парламент. А над усім буде незалежний суд.
Допоки ж Україна під п'ятою надзаконного ОП, кожен його керівник буде Єрмак. Безвідносно до реального прізвища. Зі своєю " Династією".
Сергій Цюрюпа
20.05.2026 18:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter