Про Буданова в ОП

Про Буданова в ОП ..призначення Буданова керівником ОП мені не сподобалося. Ні, не те...Яка різниця, що там подобається чи ні якомусь автору з міста на Че?

Призначення головного розвідника країни главою президентської канцелярії не йде на користь Україні.

Чому в нас відверто не виразний прем'єр-міністр, без найменшого натяку на лідерські якості? Сірий спікер парламенту? Тихун з поганою заліковкою - в кріслі секретаря РНБО? І при цьому буде харизматичний й популярний керівник президентської канцелярії. Яка зовсім не орган влади, а лише допоміжна служба, що організовує роботу Президента...

Амбіції Буданова проглядалися яскраво. Для нього стати прем'єром, міністром оборони - підвищення. А погодитися на роль президентської няньки?

Так, Буданов де-факто став другою людиною в країні. Традиційно його посада -це Головний Інтриган, Перший Маніпулятор людьми й процесами, Смотрящій за усім та усіма.

Але формально він практично ніхто. Носій неформальної влади, сила якого в близькості до Першої особи. Яка не дуже хоче знати тонкощі й занурюватися в деталі.

Це свідчення того, що Президент продовжує ігнорувати традиційні владні інститути - Уряд та ВРУ. Потенційно ледь не найсильніший політичний гравець в Україні погодився служити одній персоналії.

Годі після цього й згадувати про специфічні навички, набуті Будановим на попередній службі. І якими небезпечними вони можуть стати для української демократії. Вона й так вже дихає через раз при Зеленському...

Підсумую так: таке призначення може бути комфортним для Президента. І небезпечним для демократичних процесів у державі.

Хотів би помилитися.

Олександр Арабач
03.01.2026 21:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter