Шановні користувачі!
Як ви вже помітили - зовнішній вигляд сайту змінено,
у зв'язку з цим всі читачі, які бажають коментувати матеріали сайту повинні
пройти повторну реєстрацію!
Бісмарку приписують хрестоматійне вже застереження нащадкам. «Ніколи не воюйте проти Росію, - сказав ніби одного разу Бісмарк, - бо на кожну вашу хитрість Росія відповість непередбачуваною дурістю».
Так от: після тижня з моменту вторгнення ЗСУ на територію Курської області (щойно от главком Сирський повідомив, що райцентр Суджа повністю зачищений від російських військ) має підозру, що Путін знов усіх переграв. Замість захищати своє, він продовжує робити все можливе, щоб забрати чуже.
У Кремлі події в Курській області відповідно до їхнього «новоязу» вирішили вважати «ситуацією». "Кємска волость? Забирайте, держава не збідніє!"
Через 8 днів після заходу ЗСУ в Курську область інтенсивність боїв на Донбасі й не думає вщухати. Щодня по 110-150 бойових зіткнень. Росіяни лізуть вперед, щодня втрачаючи понад тисячу вояків.
А ЗСУ…А ЗСУ контролюють вже близько тисячі квадратних кілометрів в Курській області і починають обережно промацувати територію сусідньої Бєлгородської області.
Сьогодні білоруські добровольці, що воюють у складі ЗСУ проти росіян, опублікували фото заходу в населений пункт Любимівка. Якщо вірити карті, то до міста Курчатов, де розташована Курська АЕС – 40 хвилин автобусом...
Як би абсурдно ці зі сторони на бачилося, але наші війська просуваються по російській території, долаючи опір нечисленних російських оборонців – строковиків, прикордонників та ахматівців. Російська ж армія, попри «ситуацію» на Курщині , метр за метром забирає український Донбас, руйнуючи його вщент.
А якщо росіяни й далі удаватимуть, що «ситуація» на Курщині «розсмокчеться» сама собою?
Пригадуєте, як одразу після вторгнення в Україну в лютому 2022 року інсайди з оточення Путіна розповідали західним журналістами, що той давно вже не має співрозмовників у довірителів у своєму оточенні. Бо міряє себе не менше як по Петрові першому та Катерині другій.
Через 8 днів «Курської битви-2» як би Путін не почав удавати з себе Кутузова, заманюючи ЗСУ до Москви, що вабить стомлене українське військо рубльовками й Большим театром. Враховуючи те, що Зеленський свого часу в кіно Наполеона грав, - аналогія вимальовується та ще…
Що відбувається з Путіним – більш-менш зрозуміло. Людина багато років конструювала навколо себе удавану реальність. І поступово сама ж почала в цій удаваній реальності перебувати.
Не потрапити б українцям в схожу пастку, бо ігри в «Курську народну республіку», які спочатку були схожі на дотепний троллінг росіян, набирають обертів. Це теж паралельна реальність, хоча геть інша, ніж у Путіна.
Бо вже зараз українцям слід точно знати, що коли з цієї території слід буде виходити. Що кожна зайва година в курській області – це пастка. Що виходити слід так само, як прийшли - швидко й з мінімальними втратами. І так вийти, щоб зрозумів «Кутузофф»: у будь-який час у будь-якій точці його держави «можемо повторити».
Перевірено на Суджі.
Олександр Арабач
14.08.2024 17:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter