Шерше ля фам чи звільнити ля фам?

Шерше ля фам чи звільнити ля фам?Нерозлучна трійця – голова Черкаської ОВА Табурець та два нардепи-мажоритарники Яценко й Войцехівський – продовжують веселити публіку. Хто пам’ятає: все починалося навесні-влітку 2022 року. На лівому березі Дніпра – Войцехівський, на правому – Яценко, почали довготривалу й типову українську гру «Хто на хуторі господар». Коли досвідчені конфіденти через Дніпро починали синхронно прасувати генералів мундир в соцмережах, недосвідченому в інтригах генералу було очевидно непереливки.

Куди ж українській політиці без «шерше ля фам»? Найпотужнішим ля фам Яценка була мер Умані Ірина Плетньова, колишня помічниця нардепа. Проте в 2022-му вона радикально порвала з Антоном, що на емоційно вразливого Яценка справило гнітюче враження. Він спересердя наговорив багато неприємних слів про Табурця, за що отримав від суперника позов про захист честі та гідності, який в результаті програв.

Головний «ля фам» ресурс Войцехівського - голова Золотоніської РВА Ірина Тернова. Понад два роки між нею (читай – Золотоніською РВА та Войцехівським) та Табурцем - «холодна війна».

Днями в протистоянні «Табурець-Тернова, Войцехівський» почалася гарячча фаза. Тернова пішла в відчайдушну інформаційну атаку на Табурця.

Причина – 24 травня телеграм-канали (Тернова не уточнила, які саме) повідомили, що Кабмін погодив її звільнення.

Керівниця району зробила кілька резонансних заяв про свого безпосереднього керівника.

Отже, із заяв Тернової(читати тут і тут) ми знаємо, що:

а) Табурець тримає в страху колектив Золотоніської РВА, ініціює численні перевірки ( «сім – за останній час») роботи районної військової адміністрації, бо Тернова – «людина не з його команди»;

б) Табурець постійно натякає на «відкати» від Золотоніського району;

в) голова Черкаської ОВА має відношення до «приторговування бронежилетами («тільки ледачий про це не писав») та вивіз свою родину за кордон на початку війни;

д) зараз за ініціативою Черкаської ОВА комісія, до якої увійшли представники різних міністерств та відомств, дистанційно перевіряють роботу Тернової та РВА.

Тернова впевнена, що за її результатами обласна військова адміністрація «вимагатиме її звільнення».

У свою чергу, рупор противників Войцехівського-Тернової, депутат Золотоніської міськради Оксана Гіщіна, дорікає золотоніській керівниці за:

1) махінації з гуманітарною допомогою, в результаті яких товари з Бельгії «опинилися в гаражах РВА»;

2) тяганину з двома авто, переданими для місцевої ТРО, які 6 місяців не передавалися військовим;

3) махінації з пальним зі стратегічних запасів;

4) зникнення 522 тис. грн., зібраних працівниками районної адміністрації на придбання авто для ЗСУ;

5) придбання лед-панелі за 1,5 млн. грн., яке під час війни очевидно не на часі.

Неможливо не помітити, що звинувачення на адресу голови Золотоніської РВА мають економічно-господарський характер і їх легко перевірити. Робота на тиждень для кількох досвідчених ревізорів.

А от претензії до голови ОВА – переважно морально-етичного плану, перевірити які – те ж саме, що описати рух метелика.

…Корисний скандал. Хитрий Ларошфуко писав, що думка про нас наших ворогів ближче до істини, ніж наше власне уявлення про себе.

Уточнення 20.38. : до редакції звернувся нардеп Антон Яценко. Він заявив, що в апеляції рішення суду першої інстанції, яке задовольнило позов Ігоря Табурця про захист честі, гідності та ділової репутації, було скасовано. Засідання апеляційного суду відбулося 30 квітня 2024 року. Редакція отримала копію рішення. Тому коректно буде написати так: " Він (А. Яценко) спересердя наговорив багато неприємних слів про Табурця, за що отримав від суперника позов про захист честі та гідності, який в першій інстанції програв, проте зміг "відбити" рішення в апеляції".

Олександр Арабач
28.05.2024 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter