"Мінус" два градуси в казані

"Мінус" два градуси в казані Зранку в українському сегменті Інтернету широко розійшлося повідомлення про те, що в.о. голови Конституційного суду України Сергій Головатий в декларації за 2022 рік задекларував…власний храм на території Черкаської області.

Храм УПЦ КП розташований у селищі Вільшана Звенигородского району. Тут суддя КС провів дитячі роки. Храм має площу 201,3 квадратні метри.
Повідомляється, що Головатий опікувався храмом у Вільшані з початку будівництва в 2007 році. За це патріарх Філарет відзначив суддю КС (раніше – народного депутата України з 1-го по 6-те скликання) орденом Князя Володимира Великого.

Як ставитися до даного факту? Як до факту. Більше того: суддя КС подає багатьом можновладцям чудовий приклад. Або останній шанс ухопитися за соломинку.

Як і кожен політик вищого штибу, політична біографія Головатого рясніє кількістю партій, які він змінив (від комуністичної та «Нашої України» - до Партії регіонів), так і кількістю набутої нерухомості та землі. Житловий будинок площею 464 кв. м. на Київщині, половина будинку – в Смілі, дві квартири – в Києві. Земельні ділянки, грошові збереження в гривнах, доларах та євро.

Крім цього, останнім часом Сергій Головатий має два протоколи про корупцію. І, як інформують Українські новини, йому реально загрожує звільнення.

Однак Сергій Головатий пропонує всім можновладцям свій план вирішення «бородатого» екзистенційного питання: хто я? Я є те, чим я володію, або ж я – це те, що є в мені.

Наприклад, у Черкасах чиновники, депутати та кращі люди регіону даним питанням ніколи не переймалися, якщо вивчати їхні декларації. Звісно, я – це 10 квартир, 12 авто та 15 земельних ділянок.

Послідовна наполегливість декларування власного храму Головатим показує шлях іншим: скільки б протоколів про корупцію на тебе не складали, в яких би зловживаннях не звинувачували, - ти був і є високоморальною та духовною людиною.

Зведи з нуля православний храм, єврейську синагогу, лютеранську кірху. Стань власником. Отримай персональний канал зв’язку з Вищими силами.

І в загробному житті тобі неодмінно зарахується. У пеклі чорти милосердні, хай на пару градусів, але температуру в казані з тобою регулярно зменшуватимуть.

Геннадій Саприкін
12.02.2024 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter