Схаменіться!

Схаменіться!Двома проектами законів №10378 і №10379, внесених 25 грудня Кабінетом міністрів до Верховної Ради, українців привітали з новим 2024 роком.
Почитати, які саме зміни в мобілізації пропонує кабінет Шмигаля (того самого Шмигаля, який за пару тижнів до вторгнення 24.02, коли американська та європейська розвідки з кожної праски кричали про напад, проводив наради про підготовку до посівної та підбивав підсумки «Великого будівництва»), - можна тут.

Отже, після 10.01.24 (саме тоді попередньо ВРУ має розглянути законопроекти) вся влада в Україні передається в руки найпоряднішої категорії громадян – воєнкомам. Усі українці чоловічої статі від 25-ти до 60-ти – фактично кріпаки.

Подивився соцмережі… Володимир Зеленський не так давно заявляв, що ворог готує в Україні третій Майдан, щоб скинути Президента. Навіщо для Майдану ворог, якщо українська влада все робить сама?

Найневинніші заклики в Твіттері, Тік-Тоці та ФБ: припинити ходити по вулицям наодинці, об’єднуватися в групи та «ловити на живця» працівників ТЦК. Мати при собі біти, газові балончики та інші корисні для ведення діалогу предмети. Найсистемніші активісти закликають до нової Коліївщини…

Україну за пару тижнів законодавці можуть перетворити на концентраційний табір з необмежено владою людей в камуфляжі. Скажіть, як на духу: зеки будуть захищати концтабір?

Ці два законопроекти – контрольний постріл в голову Україні. Бо вони провокують хаос, а спрогнозувати, куди приведе хаос в країні, яке майже два роки воює, - неможливо. Хоча всі ймовірні варіанти розвитку подій дуже погані.

Найганебніше: відтепер всі будуть ненавидіти всіх. Військові на фронті ненавидітимуть тих, хто в тилу – ухилянтів. «Уклоністи» - ненавидітимуть владу, депутатів, поліцейських та військоматівців. Останні ж, відчуваючи ненависть до себе всіх взагалі, наїжачаться і будуть поводитися в «режимі Бога».

Класика – розділяй та володарюй. І це саме тоді, коли країна, як ніколи, має бути єдиною.

Як старий цинік, маю надію, що мобілізаційні законопроекти від Шмигаля – витівки політтехнологів-початківців. Спочатку налякаємо всіх без винятку абсурдом нашого маразму, а потім скажемо, що запроваджується лише 50 % того, про що велося спочатку. І населення полегшено видихне…

Або ж ще один старий трюк- ВРУ підтримує законопроекти. А Зеленський – ветує їх. Всіх «цуциків» вішають на «кровожеру» Залужного. Його рейтинг падає, а рейтинг Президента – росте.

Ну не може ж Президент, прем’єр, міністри-капіталісти та правлячий клас в цілому не розуміти, що народ не захищатиме державу, яка народ зневажає. Адже всі до одного пам’ятають «шашлики в травні». Чомусь той, хто їх обіцяв, навіть 900 грн. штрафу досі не сплатив нікуди. А який розмір штрафів та тюремні строки пропонують для «ухилянтів» - подивіться в урядові законопроекти…

Ці самовбивчі ініціативи знищать Україну без Путіна та Шойгу. Парламенту, Уряду та Міноборони слід негайно переїхати з вулкану народного гніву на рейки здорового глузду. Заспокоїтися.

Ще раз: перш ніж вимагати від народу захищати країну, створіть йому такі умови життя, щоб йому було що захищати (Карл Маннергейм). Українці, які за 32 роки новітньої історії не раз демонстрували світу зразки відваги та самовідданої мужності, не перетворяться на безсловесне стадо, яке лихі поводирі ведуть на заклання.

Геннадій Саприкін
26.12.2023 17:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter