Як Бекенбауер з Брайтнером

Як Бекенбауер з Брайтнером ...свого часу запам’яталася історія про Бекенбауера та Брайтнера. Можливо, це байка, що була подана як бувальщина. Але коли навіть так, то вона проситься на язик на фоні розмов про «жахливі стосунки між Зеленським та Залужним», про що сьогодні написала The Economist.

Обидва були ключовими гравцями мюнхенскої Баварії – чи не найсильнішого футбольного клубу в Європі в 70-ті роки минулого століття. На футбольному полі Бекенбауер та Брайтнер вражали публіку та спеціалістів ідеальним взаєморозумінням. Вони відчували одне одного, як зазначають в таких випадках, - із зав’язаними очима.

Проте в житті обидва були заклятими ворогами. І в роздягальні до та після матчів роками не говорили одне з одним.

Проте виходила на поле, і - систематично перемагали суперників.

Так от, щодо «жахливих» стосунки Верховного Головнокомандувача та Головнокомандувача ЗСУ у сьогоднішній версії провідного британського видання.

Конфлікт між ОП та керівництвом Генштабу вже спробував заперечити спікер ВРУ Руслан Стефанчук. Хоча найпереконливішим спростуванням буде 15-20 секунд відео, де Зеленський та Залужний, приязно всміхаючись, п’ють чай на дивані. Щоб вони не відчували одне до одного зараз, - один з них професійний актор. Здатен зіграти що завгодно.

Навесні 2019 року Україна обрала Президента та Верховного Головнокомандувача Зеленського. В умовах війни його завдання – обрати найкращого з військових. При цьому найкращий може, залишаючись у кабінеті сам на сам, кидати дротики у мішень з Володимиром Олександровичем. Як і навпаки.

Але на публіці вони мусять бути, як Бекенбауер з Брайтнером. Хоча б тому, що в окупованій Україні (три рази - тьху) вони не матимуть майбутнього.

Переступити через себе, налагодити робочу комунікацію і заспокоїти країну, для якої подібні новини – не потрібний стрес і крок до зневіри в перемогу.

Запрошуйте операторів…

Сергій Цюрюпа
29.11.2023 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter