Спойлер "Люся"

Спойлер "Люся"Які думки викликає історія з висловлюваннями за межею фолу про ставлення до жінок на закритих психологічних тренінгах у Олексія Арестовича?
Ну, це я про «Хлопчики… скажіть, що хочеться зробити із цими істотами? Придушити! Причому душити, не відпускаючи. Спочатку, звісно, хочеться тр*хати, а коли набридне — придушити н*хрін, щоб її ніколи не було».

Після ще Арестович заявив про підготовку ефіру на тему «Арестович та жінки». «Потрібні жінки, написав у соцмережах Олексій, -яких я показово душитиму в ефірі. Вважайте конкурс відкритим. Заявки надіслати у коментарі. Не прогавте свій шанс!.. Пам'ятай – ти особлива. Не така, як решта…»

Ще раніше, коментуючи зерновий конфлікт між владами України та Польщі, Арестович іронізував, що «…ми не доопрацьовуємо. Потрібно оголосити Польщі війну. Отак буде дуже схоже на 100 років тому".

Ще раніше навангував, що кожен чоловік в Україні, коли війна затягнеться на 3 роки, пройде через війну…

Що це все може означати? А означає це, що просто зараз на наших очах розпочато тестування політичного проекту під умовною назвою «Спойлер Люся». Арестович перевіряє українське суспільство на предмет того, чи матиме тут успіх український варіант Дональда Трампа. І чи може такий типаж стати удаваним суперником для Володимира Зеленського на виборах, якщо США таки дотиснуть Україну проводити їх в 2024 році.

До чого тут Трамп? Пригадайте, що жодне соцопитування в 2016 році не давало Трампу шансів на перемогу над Гілларі Клінтон. Трамп під час передвиборчої кампанії озвучував ризиковані заяви за межами політичної етики. У світі толерантності не прийнято говорити про те, що тобі не до вподоби темношкірі (білі, китайці, мексиканці тощо). Але чимало людей насправді погано ставиться до представників інших рас, хоча публічно в цьому не зізнається. Тому неполіткоректність Трампа була близькою значній кількості американських виборців, частина з яких не афішувала своїх симпатій через ймовірні звинувачення в неполіткоректності.

Арестович чудово розуміє, що можна і чого не можна озвучувати в інформаційному просторі. І свідомо «накручує» аудиторію, наражаючись на гнів значної кількості людей. На емоціях кожен чоловік за життя сотні разів у вузькому колі відпускав нешанобливі коментарі відносно жіноцтва. Але на загал такі дурниці не виносять.

Мета в цього політичного перфомансу зрозуміла кожному, хто стежить за українською політикою в останні 30 років.

Російськомовний Арестович пробує згуртувати навколо себе потенційно проросійський електорат, якому до вподоби прямолінійні шовіністичні заяви. Такий собі мікс з Дональда Трампа та Володимира Жириновского, але від чоловіка фертильного віку та привабливою зовнішності.

Артист Арестович, який дратує патріотичний електорат, військових, жінок (ну, список може продовжуватися до безкінечності) – ідеальний спойлер для артиста Володимира Зеленського, котрий переміг в 2019 році Порошенка на хвилі універсального гасла «За все хороше, проти всього поганого».

Арестович вільно виїжджає в Ізраїль, США, в європейські країни, що надзвичайно дратує пасіонарну частину українського суспільства. Такі виїзди неможливі без дозволу Банкової. Їхня мета – провокація суспільного обурення й свідоме фокусування на собі суспільного негативу.

Такий спойлер для Зеленського набагато вигідніший, ніж наприклад – Залужний, проти якого, принаймні на даний момент, просто не існує технологій збивання рейтингу.

Експеримент «Спойлер Люся» - оригінальний і неординарний для України. І розкручується практично без грошей, силами й харизмою однієї людини. Стежимо за ним далі…

Олександр Арабач
29.09.2023 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter