Чесноти з "Ліфту"

Голову Черкаської ОДА Романа Боднара непокоїть, що українці скоса дивляться на владу. Зранку він написав про це у себе на ФБ:

«У суспільстві сьогодні катастрофічно не вистачає довіри до влади. Тому наша головна мета і мотивація в роботі - саме відновлення довіри. Розумію, що хтось захоче назвати цю думку «пустими словами». Але, переконаний, без застосування цього принципу не можливі подальші щоденні кроки: доручення, розпорядження і їхня практична реалізація…»

Привід для ранкових роздумів губернатора на морально-етичні теми урочистий. Сьогодні він представив нового голову Уманської РДА Світлану Волошенюк.
Чесноти з "Ліфту"


Зеленський вже більше як 9 місяців Президент, а в Черкаській області понад половиною районів досі керують виконувачі обов’язків голови РДА. Тому кожен новий «переношений» керівник району – маленьке свято для губернатора.

«Світлана Анатоліївна - людина фахова, має великий досвід, високі моральні якості, - пише Боднар. І сподівається, що з їх приходом на Уманщині буде запроваджено «нова ефективна управлінська культура».
Чесноти з "Ліфту"

Боднару, звісно, видніше. Як і всі Зе-кандидати, Світлана Волошенюк мала «наїздитися» у «Ліфті», де її управлінські та людські чесноти перевіряли на кожному поверсі. Зокрема, і губернатор, якого есбеушна доля багато чому в житті мала б навчити.

Проте на Черкащині Світлану Волошенюк знають як депутата Жашківської райради від ВО «Черкащани», а також…як помічника-консультанта колишнього народного депутата України по 199 ТВО Валентина Ничипоренка. Людини непростої, з принципами, які коливалися разом зі змінами влади в Україні.

У ЧЕСНО нардепа Ничипоренка охарактеризували вкрай лаконічно:«…кнопкодав. Прогульник засідань комітету у Верховній Раді 8 скликання. Голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року (11 березня 2014 року відкликав свій голос). Фігурант трьох антикорупційних розслідувань».
Чесноти з "Ліфту"

Неофіційна репутація Ничипоренка не менш скандальна, ніж офіційна. Він був двічі засудженим. Судимості на даний момент вважаються погашеними.

Тому «високі моральні якості» Світлани Анатоліївни, про які пише Боднар, гартувалися поруч з доволі суперечливим вчителем.

Хоча й на камінні ростуть дерева. Тому не виключено, що останні 5 років поруч з брутальним нардепом зростав керівник з високими моральними якостями.
Боднар «возив» її в «Ліфті», отже щось розгледів там, між поверхами…

Геннадій Саприкін
24.01.2020 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter