Вибори закінчилися? Вибори тільки починаються!

Вибори закінчилися? Вибори тільки починаються!Якщо хтось вважає, що вибори вже закінчилися, той помиляється. Перегони позаду для «п`ятірки скупників» - Зубика, Ничипоренка, Яценка, Тимошенко й Бобова. Хлопці розщедрилися й придбали ліцензію «білої людини» на 5 наступних років. А для опозиціонерів Булатецького й Даценка все тільки починається.
З ситуацією на 197 ОВО все зрозуміло. Успіх особистого неприятеля черкаського губернатора Даценка – холодний душ для тих, хто будує нову Черкащину. Можете порахувати – у скільки обійшовся один голос Губському й у скільки – Даценку? Отож бо…
Тому зникнення голови ОВК, тяганина з комп’ютером, в який «чомусь» не вносять результати з виборчих дільниць, дивна поведінка членів ОВК…Усе це –підготовка до повного перерахунку голосів або, на крайній раз, - скасування результатів голосування.
Якісно іншою є ситуація на 194-му. Опозиціонер Булатецький радіє перемозі, яка немов би очевидна. Однак радість передчасна. Як стало відомо Провінції, влада й команда Фірташа взяли курс на скасування результатів голосування на окрузі.
За даними наших джерел, в ситуацію втрутився голова адміністрації Президента України Сергій Льовочкін. Учора й сьогодні до обласного штабу Партії регіонів прибуло значне кадрове підсилення. Зараз ці люди повністю перебрали на себе управління усіма процесами. Найближчим часом планується вжити наступні заходи:
1) заблокувати підрахунок голосів на окрузі (на даний момент округ, розташований в обласному центрі (!), передав до Центрвиборчкому трохи більше половини даних з ДВК);
2) найближчим часом буде забезпечено судове рішення про перерахунок голосів на 194-му окрузі через «значну кількість помилок та неточностей» у протоколах з дільниць. З високою долею ймовірності, судове рішення буде прийнято судом іншого регіону України;
3) завдання-мінімум – затягнути перерахунок голосів до 12 листопада. Копітка робота вестиметься на кожній дільниці. Там, де перевага Булатецького значна (удвічі більше голосів), «зникатимуть» голови ДВК з печатками. Наприклад, на терміновий курс лікування «на води»;
4) завдання-максимум – перерахувати голоси так, щоб перемогла Пані . Опонентів братимуть «на измор». За розрахунком київських «стратегів», в опозиції не вистачить кадрового, а найголовніше – матеріального ресурсів, аби забезпечити цілодобову присутність на дільницях своїх представників. В який спосіб голосів пані стане більше – чи то за рахунок невикористаних бюлетенів, які «випадково» не встигли погасити, чи то за рахунок «донорів» - Парамонова, Білоусова й Трофімової – ситуація на кожній дільниці унікальна й рішення ухвалюватиметься в залежності від десятків поточних обставин.
Як би це не було дивно, але подібному розвитку подій опирається…голова Черкаської ОДА Тулуб. Через посаду він не може уподібнитися меру Черкас Одаричу, який, не забезпечивши пані потрібного результату, втік у відрядження до Норвегії. Губернатор змушений виявляти активність й підстьобувати підлеглих через втручання АП. Об`єктивно ж йому невигідно проходження Пані, за яким маячить зміцнення позицій Фірташа (Одарича). А мер спить і бачить, як віце-премьєр Уряду представляє активу Черкащини нового губернатора «Сергія Олеговича». Під час останніх нарад Тулуб, спересердя й не криючись, перепитував у членів ПР – членів виконавчого комітету Черкас: «Що, вже кінця виборів не можете дочекатися?».
Тому найближчі дні продемонструють – чи зможе команда Булатецького чинити гідний опір вітчизняній олігархії і «примкнувшего» до неї адмінресурсу. На 194-му та 197-му розв`язка не наступила.
30.10.2012 19:20

Автор: Денис Сирцов
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter